تماشا کنید: مقایسه گرافیکی نسخه‌های PC و PS4 عنوان Star Wars: Battlefront

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۵

درحالی که چیزی به زمان آغاز بتای عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront باقی نمانده است، چند لحظه پیش یکی از شبکه‌های YouTube که در امر مقایسه گرافیکی بازی‌ها بر روی پلتفرم‌های مختلف تخصص دارد، ویدیویی را از مقایسه گرافیکی این عنوان بر روی PC و PS4 منتشر کرد تا تفاوت‌ها برای علاقه‌مندان مشخص شود. با ما همراه باشید.

در این مقایسه، نسخه PC عنوان Star Wars: Battlefront با پیشرفته‌ترین تنظیمات گرافیکی و بالاترین وضوح ممکن در حال اجرا شدن است؛ این درحالی می‌باشد که نسخه PlayStation 4 بازی با تنظیمات از پیش تعیین شده و وضوح ۹۰۰p پخش می‌شود. بنابراین نسخه PC زیباتر جلوه می‌نماید و از کیفیت بیش‌تری در بافت‌ها بهره می‌برد:

پخش آنلاین (پیشنهاد می‌شود که کیفیت ۱۰۸۰p را مشاهده نمایید):

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p 

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

بتای Star Wars: Battlefront چند ساعت دیگر بر روی پلتفرم‌های مقصد بازی شروع می‌شود و تجربه آن برای همه رایگان است. بازی‌بازان در طول این بتای محدود، قادر هستند که به هر دو بخش آنلاین و آفلاین، همراه با حالت های co-op و Split-Screen co-op، دسترسی داشته باشند. بازی نهایی نیز در هنگام عرضه به بازار، حاوی ۱۲ نقشه و ۹ حالت متفاوت خواهد بود. Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان ماه ۹۴) برای پلتفرم های PC/PS4/Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید