گیفت کارت
گیفت کارت

AMD و NVIDIA درایورهای مخصوص عنوان Star Wars: Battlefront را منتشر کردند |همه چیز برای شروع نبرد ستاره‌ای آماده است

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰
به طور متوسط از هر 4 گیمر 3 نفر دارای کارت گرافیک NVIDIA میباشند

پس از آنکه دیروز کمپانی AMD درایور نسخه Catalyst 15.9.1 را برای کارت‌های گرافیکش منتشر کرده و مشکلات مربوط به حافظه VRAM آنها را در کنار آماده سازی‌یشان برای رویارویی با عناوین Star Wars: Battlefront و Fable: Legends آماده کرد، امروز نوبت به کمپانی NVIDIA رسیده تا با انتشار یک درایور WHQL جدید برای کارت‌های گرافیکش، آن‌ها برای رویارویی با عناوین جدید آماده کند. این درایور که نسخه ۳۵۸٫۵۰ سری NVIDIA GeForce محسوب می‌شود، طبق جزئیات موجود در وبسایت کمپانی، دارندگان کارت‌های گرافیکی این کمپانی با استفاده از این درایور میتوانند بهترین تجربه ممکن از عنوان Star Wars: Battlefront را داشته باشند. برای جزئیات بیشتر در این رابطه با گیمفا همراه باشید.

درایور کمپانی AMD که در واقع جهت رفع یکسری مشکلات مربوط به VRAM کارت‌ها و آماده سازی آنها برای بازی‌های جدید تدارک دیده شده است، بسیاری از مشکلات موجود در عناوینی مانند Mad Max را نیز برطرف کرده است. همچنین این درایور قابلیت گرفتن بنچمارک با استفاده از DX12 را برای عنوان Fable: Legends فعال می کند.
درایور کمپانی NVIDIA نیز در کنار آماده سازی کارتها برای عنوان Star Wars: Battlefront، امکان پشتیبانی از پسوندهای جدید OpenGL ARB و OpenGL ES 3.2 را فراهم کرده و SDK واقعیت مجازی GameWorks را نیز فعال می کند.

شما میتوانید درایور Catalyst 15.9.1 کارت گرافیک‌های AMD را از اینجا و درایور ۳۵۸٫۵۰ WHQL کارت گرافیک‌های NVIDIA را از اینجا دانلود کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید