Metal Gear Online 3 هم‌اکنون بر روی کنسول‌ها در دسترس است

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۳

بالاخره انتظارات به پایان رسید و دارندگان بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain بر روی پلتفرم‌های کنسولی بازی (PlayStation 4 ،PlayStation 3 ،Xbox One و‌ Xbox 360) از هم‌اکنون می‌تواند نسخه آنلاین این بازی را از طریق PlayStation Store یا Xbox Live دریافت کنند. آنطور که گزارش شده است برای دریافت بخش آنلاین باید به مقدار یک گیگابایت محتوا دانلود کنید.

سرورهای بازی در اکثر نقاط جهان فعال شده‌اند و بازیکنان می‌توانند پس از دانلود محتوا ذکر شده از طریق منو اصلی Metal Gear Solid V به Metal Gear Online دسترسی پیدا کنند. کونامی نیز دقایقی قبل تصاویر جدیدی را از این بخش منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

طرفداران Metal Gear Online 3 بر روی رایانه‌های شخصی می‌توانند این بازی را از ژانویه سال آینده دریافت کنند. بازی از ۱۶ نفر به طور هم‌زمان بر روی PlayStation 4 و Xbox One و ۱۲ نفر بر روی PlayStation 3 و Xbox 360 پشیبانی می‌کند.

در ادامه می‌توانید اطلاعات کاملی را از حالت‌های گیم‌پلی بازی دریافت کنید:

ماموریت‌ها:

Bounty Hunter:

در این حالت تیمی برنده می‌شود که Ticketهای دشمن را به صفر برساند. شما می‌توانید با کشتن یک دشمن یا استفاده از فالتون یک Ticket از تیم مقابل کم کنید.

Cloak and Dagger:

این حالت کمی متفاوت‌تر از دیگر حالت‌ها عمل می‌کند. حمله‌کنندگان می‌توانند با بازگردانی داده‌های دیسک و آپلود آن‌ها در Evac Point (البته در مدت زمانی محدود) برنده میدان شوند. البته مدافعان هم باید با جلوگیری از آپلود حلمه را دفع کنند.

Comm Control

محل‌‌ها:

Jade Forest: یک جنگل دور افتاده در مناطق آفریقایی و متشکل از یک جنگل طبیعی و روستای متروک

Red Fortress: پایگاه نظامی روسیه در افغانستان که یک محیط بیابانی در بالای یک تپه شامل می‌شود.

Gray Rampart: یک سد و مناطق اطراف آن و یک محیط که شامل یک رودخانه و یک پل می‌شود.

Amber Station: یک پالایشگاه نفت در مناطق بندری!

Black Site: پایگاه نظامی ایالات متحده آمریکا که ۹ سال پس از حوادث METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES تاسیس شد.

کلاس‌های بازی شامل Scout ،Enforcer و Infiltrator می‌شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید