دلیل تاخیر Uncharted 4: A Thief’s End مشخص شد

۴ مهر ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۳

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End که در ابتدا قرار بود در تعطیلات سال جاری به صورت انحصاری بر روی کنسول PS4 عرضه شود ولی با یک تاخیر ناگهانی از سوی استودیو Naughty Dog عرضه این عنوان به ۱۸ مارس ۲۰۱۶ (۲۸ اسفند ۱۳۹۴) موکول شد، حال در طی مصاحبه اخیر دلایل این تاخیر مشخص شده است. در ادامه همراه ما باشید.

در ابتدا گفته می‌شد که دلیل این تاخیر بیشتر برای رفع مشکلات بازی می‌باشد، حال در طی مصاحبه اخیر Neil Druckmann با سایت OPM مهم‌ترین دلیل این تاخیر رسیدن به پایانی صحیح و مناسب در آخرین ماجراجویی Nathan Drake ذکر شده است. این طور که به نظر می‌رسد در پایان این بازی شاهد یک مورد ویژه هستیم که ساخت آن زمان زیاد را به خود تخصیص داده است.

Neil Druckmann در این خصوص می‌گوید:

این تصمیم بسیار سختی بود! حتی زمانی که من پایان را شرح دهم، زیباست… اوه  این بیشتر شبیه به یک اسپوبل می‌مونه… نه من بیشتر از این توضیح نمی‌دم! ولی گاهی اوقات مواردی وجود دارد که مقداری زمان بیشتر برای کاری که می‌خواهید انجام دهید می‌طلبد. بنابراین ما مجبور شدیم تا مقداری از جاه‌طلبی خود کم کنیم تا به آن نقطه پایانی برسیم.

مطمئنا تاخیر این عنوان یک شوک بسیار بد برای طرفداران این بازی بود، Neil Druckmann و تیم او  خواستار ساخت یک بازی بی‌نقص هستند.

موضوع تاخیر واقعا برای طرفداران این بازی یک شوک محسوب می‌شد. آن‌ها باید درک کنند که نسخه چهارم آخرین قسمتی می‌باشد که در آن Nathan Drake حضور دارد بنابراین ما این موضوع را وظیفه خود می‌دانیم تا آن را بهترین نسخه در این سری کنیم.

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۶ (۲۸ اسفند ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی کنسول PS4 عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید