مسلسل جدید Battlefield 4 شما را به حال و هوای Bad Company می‌برد

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۶
بروزرسانی جدید بازی Battlefield 4 فردا عرضه میشود

سلاح جدید بازی Battlefield 4 که شما را به حال و هوای فیلم Rambo می‌برد و صد البته، یادآور خاطراتی از Bad Company نیز هست، هم اکنون آماده استفاده است. آن را به میدان جنگ ببرید و دشمناننتان را نابود کنید! برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این مسلسل به‌اصطلاح Hip-Firing (یعنی بدون استفاده از هدف‌گیری) که M60-ULT نام دارد، خاصیت انفجاری بسیار زیادی را داراست و می‌تواند ارابه‌ها، ماشین‌های جیپ همچنین هلیکوپترهای جنگی را از پای در بیاورد.

این اسلحه در حال حاضر درون نقشه جنگلی Battlefield 4 CTE (تست عمومی و اجتماعی محیطی بازی) در مکانی که یک هلیکوپتر سقوط کرده وجود دارد، قابل یافت است و شما می‌توانید از آن لذت ببرید. این را نیز باید بدانید که با این مسلسل مناظر پایین‌تر از خود را نمی‌توانید هدف‌گیری کنید و سبک تیراندازی آن نیز، مانند سبک مبارزه John Rambo می‌باشد.

شایان به ذکر است که این اسلحه علاوه بر نابودی فراوان و صدمه زیادی که به دشمنان کنترل‌کننده‌اش می‌زند، با یک نارنجک خندان از Battlefield: Bad Company تزئین شده است که یادآور خاطرات زیبایی برای طرفداران این سری می‌باشد. از شما دعوت می‌کنیم در ویئو پایین، این مسلسل قدرتمند را در عمل مشاهده کنید.

مشاهده آنلاین ویدئو

دانلود ویدئو با کیفیت Full HD

دانلود ویدئو با کیفیت HD

دانلود ویدئو با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید