تصاویر جدید Need For Speed نشان از جزئیات خیره‌کننده اتومبیل‌ها دارند

۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸

به‌تازگی شرکت EA تصاویر جدیدی را از عنوان مورد انتظار Need For Speed منتشر کرده و گویا این کمپانی آمریکایی درصدد است تا صبر طرفداران را با نشان دادن جزئیاتی چشم‌نواز از اتومبیل های موجود در بازی، لبریز کند! با گیمفا همراه باشید.

جدیدترین بازی مسابقه‌ای استودیوی Ghost Games، با تاکید بر روی گرافیکی چشم‌نواز، قابلیت های سفارشی سازی گسترده و مکانیزم‌های ناب گیم‌پلی و همچنین با به همراه داشتن لقب خاص‌ترین و جاه طلبانه‌ترین نسخه از فرانچایز Need For Speed، حرف‌های فراوانی برای گفتن دارد. Need For Speed جدید آمده است تا نام سری را جانی دوباره ببخشد. همانطور که اشاره شد، “گرافیک” یکی از ارکان مهم این عنوان است و در تصاویر و تریلرهای منتشر شده قبلی به‎خوبی شاهد رعایت این رکن در بازی بودیم. حال با دیدن تصاویر جدید، شاید اندکی در فکر فرو روید و با خود بگویید که آیا این تصاویر مربوط به یک بازی هستند؟! ما هم در جواب به شما می‌گوییم “بله”. این Need For Speed است! به لطف جدیدترین نسخه از موتور گرافیکی قدرتمند Frostbite جزئیات اتومبیل‌ها، افکت‌های بازتاب نور و کیفیت بافت‌ها خیره‌کننده هستند و همه چیز بدون نقص به‌نظر می‌رسد. همچنین این تصاویر از قسمت‌های قابل شخصی‌سازی اتومبیل‌ها تهیه شده‌اند و دست شما در این کار، کاملا باز خواهد بود.

در این بازی؛ بازی‌کنندگان قادر خواهند بود که مسیر مسابقات را به دلخواه خود انتخاب کنند و آزادی عمل در انتخاب صحیح جاده‌ها، می‌تواند در تعیین سرنوشت برنده‌ها تاثیر بگذارد. همچنین میان‌پرده‌های در نظر گرفته شده برای بازی بسیار جالب هستند؛ چراکه در آن‌ها از صحنه‌های واقعی استفاده شده است! حضور آقای Ken Block؛ راننده اسطوره‌ای مسابقات رالی و صاحب سبک حرکات نمایشی به‌عنوان یکی از شخصیت‌های درون بازی از غافلگیری‌های هیجان انگیز عنوان Need For Speed می‌باشد. این بازی در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۵ (۱۲ آبان) برای پلتفرم‌های PS4/Xbox One/PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید