بخش تمرینی نسخه بتا عنوان Rainbow Six Siege رونمایی شد| هنر محاصره!

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۵

در حالی که هنوز تا عرضه رسمی عنوان Rainbow Six: Siege زمان نسبتا زیادی باقی مانده است، کمپانی Ubisoft قصد دارد یک نسخه بتا جدید برای این عنوان منتشر کند. در نتیجه این کمپانی برای دسترسی به کد نسخه بتا جدید بازی دست به اقدام جالبی زده است که برای جزئیات بیشتر در این رابطه با ما همراه باشید.

کمپانی Ubisoft امروز از یک پلتفرم انجمنی به نام Art of Siege و یکسری چالش در انواع مختلف رونمایی کرد تا طرفدران بازی را با گیم‌پلی تاکتیکی و جنگاوری محاصره بیش از پیش آشنا کند.
برای شرکت کنندگان در این انجمن، یک برنامه آموزشی تعلق خواهد گرفت که در آن می توانید با انواع استراتژی ها و تصمیمات مختلف بازی آشنا شوید. کسانی که موفق به انجام 5 چالش متفاوت شوند، کد بتا بازی را دریافت خواهند کرد.
در کنار معرفی Art of Siege، کمپانی از یک بخش جدید دیگر به نام Wall of Tactics رونمایی کرد. در این بخش بازی‌بازانی که در حال تجربه نسخه بتا هستند می توانند ویدئویی از بازی خود و تاکتیکی که به پیروزی به کار برده اند را به اشتراک بگذارند. در نتیجه بازیکنان دیگر می توانند به این ویدئو ها رای داده و بهترین تاکتیک ممکن را انتخاب کنند.
این قابلیت وجه اجتماعی بسیار خوبی را برای عنوان Rainbow Six: Siege به وجود آورده و می توان از آن به عنوان یک ویژگی بسیار خوب یاد کرد.
Rainbow Six: Siege در تاریخ 1 دسامبر سال جاری (مصادف با 10 آذر) برای پلتفرم‌های PS4، PC و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید