Konami از برنامه خود در TGS 2015 رونمایی کرد | عناوین محبوب

۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷

چندسالی است که به طور سالانه، در ماه سپتامبر نمایشگاه Tokyo Game Show آن هم درون کشور ژاپن برگزار می‌گردد. امسال هم ما این نمایشگاه را پیش رو داریم و شرکت های معروفی مانند Konami یا Square Enix و حتی شرکت بزرگی مانند Sony برنامه های زیادی برای این نمایشگاه دارند. خوب، حال شرکت Konami از برنامه خود برای این نمایشگاه (همان Line-Up خود) رونمایی کرده است و ما آن ها را برای شما در ادامه مطلب قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

لیستی که Konami برای این نمایشگاه انتشار داده است، اصلا لیست شلوغی نیست ولی، شامل دو بازی بسیار معروف و پرطرفدار یعنی Pro Evelation Soccer و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می‌ شود. این هم بسیار مهم است که بدایند، در اصل قسمت آنلاین این بازی (یعنی FOB Online و Metal Gear Solid Online) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

جزئیات کامل این لیست:

عناوین مخصوص پلتفرم‌ها

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (FOB Online / Metal Gear Online) (PS4,XBO, PS3, 360, PC) –  قابل بازی همراه با انتشار تریلر
  • Pro Evolution Soccer 2016 (PS4, PS3) – قابل بازی همراه با انتشار تریلر

عناوین مخصوص موبایل

  • Jikkyou Powerful Pro Yakyuu (iOS, Android) – قابل بازی همراه با انتشار تریلر
  • Pro Evolution Soccer Club Manager (iOS, Android) – Playable

عناوین شراکتی برای PSVita

  • Tokyo Xanadu  – قابل بازی همراه با انتشار تریلر

قبال ذکر است که بدانید، این شرکت یک سری نمایش‌ها نیز بر روی سن خواهد داشت که هنوز جزئیات آن معلوم نیست. نمایشگاه TGS 2015 از 26 لغایت 29 شهریور در جریان خواهد بود.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید