windows 10 بر روی بیش از 75 میلیون دستگاه نصب شده است!

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۷

امروز شرکت مایکروسافت با اعلام آماری نشان داد که سیستم عامل جدید و محبوب Windows 10 در این مدت کوتاه، موفقیت چشم‌گیری را کسب کرده و به محبوبیتی جهانی و بی سابقه دست یافته است! برای اطلاع از جزئیات بیش تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

در پی انتشار تویت هایی که از طرف معاونت بخش بازاریابی و تجاری مایکروسافت؛ آقای Yusuf Mehdi منتشر شده، اطلاعات و آمار و ارقام شگفتی درباره windows 10 بدست آمده است. طبق این آمار؛  سیستم عامل Windows 10 بر روی بیش از 75 میلیون دستگاه، در گستره وسیع 192 کشور نصب شده است. همچنین بیش از 90/000 واحد PC منحصربفرد و مدل مختلف تبلت، این سیستم عامل را دریافت کرده اند که حتی در بین آن ها دستگاه هایی ساخته سال 2007 نیز یافت می‌شود! همین مهم نشانگر پشتیبانی گسترده مایکروسافت از گجت های مختلف است!

همچنین در بخش مربوط به Gaming، برنامه Xbox App بیش از 10 میلیون Achievement را بازگشایی و اطلاع رسانی کرده است و اگر تعداد ساعاتی را که گیم‌پلی بازی های Xbox One بر روی Windows 10 استریم شده است را جمع بزنیم، بازی کنندگان به اندازه 122 سال به استریم کردن پرداخته اند!

همچنین دستیار هوشمند صوتی؛ Cortana، در پاسخ به فرمان صوتی “Tell Me A Jike” (یک جک برایم بگو) بیش از نیم میلیون جک بازگو کرده است! همچنین تعداد برنامه های دانلود شده از Windows Store بر روی Windows 10،به ازای هر دستگاه، شش برابر بیش تر از تعداد برنامه های دانلود شده بر روی Windows 8 و Windows 8.1 می‌باشد.

با توجه به این آما و ارقام شگفت انگیز و سایر بازخورد ها و نقد های مثبت، نسخه دهم Windows، بدون شک محبوب ترین و بهترین سیستم عامل منتشر شده از سوی مایکروسافت است. یکی از دلایل اصلی این محبوبیت جهانی؛ تصمیم درست و عامه پسند مایکروسافت مبنی بر فراهم آوردن قابلیت مهاجرت رایگان از Windows 7/8/8.1 به Windows 10 آن هم به آسانی چند کیک ساده بود که حالا پس از گذشت فقط یک ماه، نتایج آن به روشنی قابل مشاهده است!

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید