بازی Driveclub یک سال دیگر هم محتوا دریافت خواهد کرد

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰

شرکت Evolution Studios اعلام کرده است که سال میلادی بعدی، یعنی 2016، نیز از بازی Driveclub حمایت و برای آن محتوا تولید خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شرکت Evolution Studios اعلام کرده است که هنوز کارش با بازی Driveclub تمام نشده و برای سال میلادی بعد، یعنی 2016، نیز نقشه هایی دارد؛ حتی این شرکت اعلام کرده است که در حال حاضر مشغول بر افزودن ویژگی هایی به این عنوان می‌باشد.

ویژگی ها و محتوای جدید هر ماهه به بازی افزوده خواهند شد. این ویژگی ها و محتوا شامل لابی های چندنفره قابل شخصی سازی، گزینه تعیین سطح دشواری جدید، گزینه های جدید برای حالت تصویر و اعلامیه های هوشمندتر می‌باشند. این ویژگی ها در کنار مسیر های مسابقه جدید، رویداد های اجتماعی و تنظیماتی برای حالت دریفت (drift) هستند.

برای جشن گرفتن این خبر، شرکت سازنده برای دارندگان نسخه PlayStation Plus و نسخه کامل بازی، XP دو برابر را در نظر گرفته است. این فرصت در حال حاضر برقرار است و تا دوشنبه، بیست و چهارم اوت (مصادف با 2 شهریور 1394) ادامه دارد. شما برای استفاده از این فرصت، باید از یکی از 15 خودرویی که با نسخه PlayStation Plus می‌آیند، استفاده کنید.

بازی Driveclub با یک شروع بد و انتظار زیاد برای نسخه PlayStaiton Plus پا به میدان گذاشت، اما تا به حال در حدود 2 میلیون نسخه فروخته است و گفته های شرکت Evolution Studios حاکی از تلاش این شرکت برای بهتر کردن Driveclub می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید