جزئیات بروزرسان ۱٫۰۱ نسخه بتا عنوان Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳

نسخه آزمایشی عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 3 مدتی می‌شود که بر روی PlayStation Network در دسترس قرار گرفته است و دقایقی قبل Activision و Treyarch جزئیاتی تازه و رسمی از بروزرسان جدید (۱٫۰۱) این نسخه منتشر کردند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده در وبسایت رسمی بازی، بروزرسان ۱٫۰۱ اضافات، اسلحه ها و نقشه های جدیدی به به نسخه آزمایشی اضافه می‌کند. همچنین به سبب این بروزرسان مشکلاتی از قبیل قطع ناگهانی سرور، باگ های درون بازی و اشکلات فنی برطرف می‌‌شوند. طبق اظهارات مدیر عامل اکتیویژن این مشکلات در نسخه آزمایشی مخصوص Xbox One و PC وجود نخواهند داشت و به نسخه های مخصوص این دو پلتفرم با اضافات و امکانات بیشتری اضافه خواهد شد.

نسخه آزمایش این عنوان برای پیش‌خریدکنندگان نسخه PlayStation 4 تا ۲۳ اوت در دسترس است. همچنین پیش‌خریدکنندگان نسخه های Xbox One و PC بازی می‌توانند از ۲۶ تا ۳۰ام همین ماه از نسخه آزمایشی استفاده کنند. در نسخه بتا چندین نقشه برای بخش چند نفره و امکانات ریز و درشت دیگری در دسترس قرار گرفته است. نسخه کامل بازی در ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۹۴) بر روی PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد. در بازی همانند گذشته حالت زامبی و حالت ۴ نفره co-op قرار خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید