بخش New Game Plus بازی The Witcher 3 از همین لحظه در آمریکای شمالی نیز قابل دسترسی خواهد بود

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۹

اگر با شنیدن خبر اینکه، عنوان The Witcher 3: Wild Hunt قرار است دارای بخش New Game Plus باشد و از اینکه می‌توانید به گونه ای، بازی The Witcher 3: Wild Hunt را دوباره تجربه کرده و تمام چیزهایی که در بازی داشته اید را دوباره به دست بیاورید خوشحال شده اید، اما به دلیل اینکه از دارندگان کنسول PS4 در آمریکای شمالی هستید نتوانسته اید از این بخش بهره‌مند شوید، باید خبر خوبی به شما بدهیم چرا که از این لحظه شما هم به این DLC دسترسی دارید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

امروز سازندگان بازی و شرکت Sony اعلام داشتند، کاربران شبکه PSN در آمریکای شمالی می‌توانند مانند دیگر استفاده کنندگان کنسول PS4 در اقسانقاط جهان، از این DLC که بخش New Game Plus را به بازی میآورد استفاده کنند. در ضمن، اگر پیدا کردن این DLC برایتان سخت است، از اینجا می‌توانید لینک آن را پیدا کنید و به راحتی از این DLC نهایت لذت را ببرید.

خوب، می‌توان گفت که سازندگان، تقریبا تک تک نیازها ودرخواست های مهم بازیکنان این عنوان زیبای RPG را برآورده کرده اند و طبق صحبت‌های CD Project RED که گفته است تا چندسال بر روی محتوای اضافه این عنوان کار خواهد کرد، باید امیدوار بود که چیزهای فوق‌العاده‌ای در اتظار علاقه‌مندان به این عنوان است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید