بروزرسان جدید Xbox app منتشر شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۳

هنگامی که ویندوز 10 در تاریخ 29 جولای عرضه شد، قابلیت استریم کردن بازی های Xbox one در PC برای کاربران فعال شد. حال در بروزرسان ماه آگوست Xbox app، استریم کردن از کیفیت 1080p و 60 فریم پشتیبانی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

در کنار قابلیت ذکر شده، مایکروسافت فهرستی از تغییرات موجود در بروزرسان ماه آگوست Xbox app را نیز منتشر کرده است که در ادامه شما را به دیدن آن دعوت می کنیم:

استریم کردن بازی ها در کیفیت 1080p/60fps:
از امروز شما قادر به استریم کردن بازی های Xbox one در دستگاه های مجهز به سیستم عامل Windows 10 در وضوح‌تصویر 1080p و 60 فریم در ثانیه خواهید بود. قابلیت استریم کردن برای بازیکنانی که دارای یک اینترنت خانگی با پهنای باند کافی هستند، عالی خواهد بود. در اپلیکیشن Xbox در Windows 10 به بخش Settings > Game Streaming رفته و سطح رمزگذاری ویدئویی را در حالت بسیار بالا قرار دهید. در این حالت قادر به استریم کردن بازی ها از Xbox one به Windows 10 با کیفیت 1080p و 60 فریم خواهید بود.

راست کلیک:
حال شما قادر خواهید بود تا با راست کلیک کردن بر روی پروفایل دوستانتان، هر چه سریع‌تر آن‌ها را به مهمانی دعوت کرده یا برای آن‌ها پیام بفرستید.

Notifications:
از این پس، شما می توانید بخش Notifications را در مسیر Settings > General > Party & Games Invitations فعال یا غیر فعال کنید. این قابلیت در مواقعی که در مهمانی هستید یا در حال انجام بازی های آنلاین بکار خواهد آمد.

به تازگی بازی شده:
از حالا شما می توانید به طور مداوم شاهد یک نمایش متحرک باشید که در آن فهرستی از بازی هایی را که دوستانتان به تازگی تجربه کرده اند به نمایش خواهد گذاشت. پس از آن نمایش متحرک با فهرستی از بازی هایی که به تازگی تجربه کرده‌اید و درصد اچیومنت ها و امتیازات دریافت شده در آن‌ها، تغییر خواهد کرد.

اچیومنت‌های خود را با دوستانتان مقایسه کنید:
از این پس شما می توانید اچیومنت های بازی خود را با دوستانتان که همان بازی را تجربه کرده اند مقایسه کنید. در صفحه Game Hub با انتخاب Achievements > Compare قادر به انجام این کار خواهید بود.

Add Games:
شما می توانید به طور دستی لینک بازی هایی را که در منوی Start دارید به کلکسیون بازی های خود اضافه کنید. برای این کار می توانید از مسیر My Games > Add a game بازی مورد نظر را از PC خود انتخاب کنید.

در کنار قابلیت های ذکر شده، مشکلات مربوط به وارد شدن به حساب کاربری، محلی سازی و استریم کردن بازی‌ها را برطرف می کند. این بروزرسان به طور خودکار برای افرادی که اپلیکیشن را در اختیار دارند اعمال خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید