نینجا برای استریم به یوتیوب می‌آید

۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

بعد از چند هفته دوری از استریم و با نزدیک شدن به موعد تعطیلی سرویس استریم مایکروسافت، نینجا بازمی‌گردد؛ اما این بار در یوتیوب. برای جزئیات بیشتر از برنامه‌های این استریمر محبوب، همراه ما باشید.

بعد از چند هفته حدس و گمان، بالاخره مشخص شده است که استریمر معروف بازی Fortnite، نینجا (Ninja)، یوتیوب (YouTube) را به‌عنوان پلتفرم اصلی استریم خودش انتخاب کرده است. با افول شبکه‌ی میکسر (Mixer) مایکروسافت و پیوستن این شرکت به فیسبوک گیمینگ (Facebook Gaming)، قرارداد انحصاری نینجا و شراد (Shroud) با میکسر به پایان رسیده است و آن‌ها می‌توانند آزادانه پلتفرم جدیدشان را انتخاب کنند.

با تعطیلی میکسر، نینجا چندان راه دیگری به‌جز یوتیوب ندارد، چراکه خروج او از توییچ با حواشی بدی همراه بود و احتمالاً دیگر رابطه‌ای بین او و این سرویس استریم وجود نداشته باشد. همچنین خودِ شبکه‌ی توییچ هم از سمت کاربران تحت فشار قرار دارد چراکه چندی پیش Dr. Disrespect، یکی از استریمرهای پرطرفدار را به دلایل نامعلوم بن کرد.

شایعه شده بود که نینجا دیروز درحال امتحان کردن استریم یوتیوب بوده است و احتمال دارد یکی از این روزها بیانیه‌ای در این رابطه منتشر کند. تا لحظه‌ی نگارش این خبر، به‌نظر نمی‌آید که یوتیوب قراردادی انحصاری با نینجا امضا کرده باشد، اما احتمالاً مذاکرات پشت صحنه‌ی نینجا با یوتیوب و دیگر سرویس‌های استریم در جریان باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید