Peter Moore: کوجیما و Konami باید با یک دیگر آشتی کنند

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴

آقای Peter Moore، رییس شرکت EA، به تازگی درباره اختلاف آقای کوجیما با کمپانی Konami صحبت هایی کرده است. به عقیده او، آنها باید این موضوع را فراموش کنند و با یک دیگر آشتی نمایند. برای اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Moore اخیرا مصاحبه ای را با وبسایت معتبر GameSpot انجام داده است. ایشان پیش از این در زمان کنسول ناموفق Dreamcast در کمپانی محبوب Sega کار می کرد و سپس، به کمپانی Microsoft نقل مکان کرد. او نسبت به آینده کاری کوجیما و کونامی، خوش بین است و اعتقاد دارد که آنها می توانند این موارد را پشت سر بگذارند و به وضعیت سابق باز گردند.

او بیان کرده است:

من همیشه به کارهای Kojima علاقه داشتم. من در طول دوران کاری ام در کمپانی مایکروسافت، با او ملاقات کرده بودم. اکنون فقط به این مورد فکر می کنم که چه اتفاقی میان آنها رخ داده است. من احساس می کنم که آنها باید با یک دیگر آشتی کنند.

او ادامه داد:

از نگاه من که مدت زمان زیادی را در کشور ژاپن گذرانده ام، Konami و Kojima به راحتی می توانند این موضوع را حل نمایند. این نوع از ارتباط های تجاری در ژاپن معمولا برای مدت زمان زیادی، ادامه پیدا می کنند. همچنین، نباید فراموش کنیم که کوجیما نقش زیادی در موفقیت های Konami ایفا کرده است. همواره ناشر و سازنده یک بازی باید با یک دیگر بر سر زمان مناسب انتشار یک عنوان به توافق برسند. اما در رابطه با اختلاف کوجیما و کونامی احساس می کنم که این مورد به زودی بر طرف خواهد شد.

همانطور که می دانید، کوجیما و کونامی در روز های اخیر، اختلاف های زیادی با یکدیگر پیدا کرده اند و در همین راستا اعلام شده بود که سازنده سری پر طرفدار Metal Gear Solid می خواهد پس از به پایان رسیدن مراحل ساخت عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، این کمپانی را ترک نماید.

در حالی که هنوز علت اصلی این اختلافات به طور رسمی بیان نشده است، این موارد باعث شده است که نام کوجیما از روی تمام محصولات کونامی برداشته شود. همچنین، این اختلافات در کنسل شدن عنوان مورد انتظار Silent Hills نیز، تاثیر زیادی داشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید