تصاویر جدیدی از عنوان Amnesia: Memories منتشر شد| نسخه تلفن های همراه هوشمند معرفی شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۵

تصاویر جدیدی از عنوان Amnesia: Memories منتشر شد که شخصیت Ukyo را معرفی می نمایند. علاوه بر این، از نسخه تلفن های همراه هوشمند بازی نیز رونمایی شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آخرین سری تصاویر منتشر شده از عنوان Amnesia: Memories شخصیت Ukyo، یعنی پنجمین و آخرین کارشناس قابل دسترس برای بازیکنان درون گیم پلی بازی، را معرفی می نمایند.

شخصیت Ukyo در نمایش های قهرمانانه او درون سایه ها قابل مشاهده است. اما تا زمانی که سفر شما از میان جهان های داخل بازی انجام نشده و حقیقت نهفته پشت Ukyo را کشف نکنید، این امر میسر نخواهد شد.

علاوه بر این، Idea Factory اعلام نمود که Gloczus عنوان Amnesia: Memories را برای سیستم عمل های iOS و Anroid در اواخر ماه اوت، درست هم زمان با انتشار نسخه های کنسول دستی PS Vita و رایانه های شخصی، منتشر خواهد نمود.

عنوان Amnesia: Memories برای کنسول های دستی PS Vita و رایانه های شخصی، در آمریکای شمالی از طریق شبکه های PlayStation Network و Steam در 25 اوت منتشر خواهد شد. شایان به ذکر است که در اروپا نیز تنها نسخه PS Vita بازی در تاریخ 26 اوت منتشر می شود و بازی در هیچ جای دنیا به صورت فیزیکی عرضه نمی شود.

شما می توانید تصاویر منتشر شده را در زیر مشاهده نمایید:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید