اطلاعات جدیدی از Halo 5 منتشر شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۵

طبق صحبت های که استودیو 343 Industries درباره عنوان مورد انتظار Halo 5 کرده است، آنها این را اعلام کردند که سیستم HUD بازی برای هر کدام از شخصیت های درون بازی فرق خواهد داشت تا بازیکنان به خوبی بتوانند تفاوت هر کدام را حس کنند. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

اگر شما نمی دانید که HUD چیست، باید بگوییم که HUD همان نوار هایی است که شما برروی صفحه نمایش می بینید. این ها مانند: نقشه کوچک، سطح سلامتی، میزان تیر و خشاب و … می باشند.

در اکثر بازی ها این HUD ها یک شکل بوده و هیچ تفاوتی بین شخصیت ها و یا حتی کلاس های مختلف درون خیلی از بازی ها وجود ندارد. اما در عنوان Halo 5: Guardians، این ظرافت رعایت شده و تفاوت هایی وجود دارد.

صحبت های سازنده در ادامه آمده است:

تمامی HUD مورد استفاده درون بازی توسط طراح ما به صورت جداگانه برای شخصیت های بازی ساخته شده است و واقعا از او ممنون هستیم. پس شما هر کدام از شخصیت های مختلفی را درون بازی ببینید و بازی کنید، تفاوتی درون HUD آن خواهید دید.

اینطور که از شواهد پیدا می باشد، آنها ظرافت زیادی برای این بازی به خرج داده اند. باید اعلام کنید که Halo 5: Guardians، در تاریخ سه شنبه، ۵ آبان ۱۳۹۴ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید