نقشه ها و حالت های بتای مولتی پلیر Black Ops 3 مشخص شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹

هفته آینده بتای مولتی پلیر عنوان Call of Duty: Black Ops 3 برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و Treyarch بالاخره جزییات بتای مولتی پلیر را مشخص کرد و کاربران متوجه شدند که قرار است با چه چیزهایی روبرو شوند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به نظر می‌رسد این نقشه ها و حالت های مختلف از بتای مولتی پلیر همان جزییاتی می‌باشد که در بتای مولتی پلیر این عنوان در رایانه های شخصی و اکس باکس وان وجود خواهد داشت. بتای مولتی پلیر شامل 3 نقشه و 7 حالت مختلف خواهد بود، دسترسی به بخش تغییرات اسلحه ها و قابلیت بازی کردن به عنوان یکی از شش متخصص پیش فرض این بازی در بتای مولتی پلیر پلی استیشن 4 وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است پس از چند روز در بازی چند متخصص دیگر نیز آزاد خواهد شد. در این بخش تغییرات اسلحه های جدید طراحی شده برای این بازی، کاربران می‌توانند طرح های گرافیکی خود را طراحی کنند و در گوشه اسلحه هایشان مشاهده کنند.

در اینجا می‌توانید اطلاعات مربوط به نقشه ها و حالت های بازی را مشاهده بفرمایید:

نقشه ها

  • Hunted: این منطقه شکار بزرگ در زیر یک آبشار کوه های با شکوه اتیوپی واقع شده است که در آن نا همواری های زیادی مشاهده می‌شود و در برخی مکان ها به راحتی در دیدرس دشمنان قرار خواهید گرفت. لازم به ذکر است که یک مسیر مخفی در زیر آب نیز وجود دارد که بسیار مناسب کمپ کردن و با راهی غیر جوانمردانه جنگیدن می‌باشد!

 

  • Combine: این نقشه در صحراهای دوردست کشور مصر واقع شده است. در این مرکز تحقیقاتی کشاورزی عمودی و بازیافت مواد، جنگ بسیار سریع و دیوانه وار رخ می‌دهد و در مسیر های تنگ و نبردهای بدون سنگر راهی خطرناک را در پیش خواهید داشت.

 

  • Evac: این نقشه در واقع یک مرکز تخلیه اظطراری متروکه در بالای یک جنگل طبیعی می‌باشد که در میان یک منطقه هولناک قرنطینه در سنگاپور واقع شده است.

حالت های بازی

  • Team Deathmatch
  • Domination
  • Demolition
  • Kill Confirmed
  • Hardpoint
  • Capture the Flag
  • Search & Destroy

کمپانی اکتیویژن در اطلاعاتی که در مورد متخصصان موجود در بخش مولتی پلیر داده است مشخص کرده است که هر کدام زندگینامه و اسلحه اختصاصی خود را دارند و یکی از دو متخصص اضافه شده به این بازی در واقع یک روبات جنگی می‌باشد که یکی از دستانش به مینی گان بتدیل می‌شود.

در ضمن فراموش نکنید که حتما تریلر منتشر شده برای بتای مولتی پلیر این عنوان را در این مطلب مشاهده بفرمایید.

Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ 6 نوامبر 2015 مصادف با 15 آبان 1394 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، اکس باکس وان، اکس باکس 360 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و لازم به ذکر است که بتای مولتی پلیر این بازی هفته آینده برای پلی استیشن 4 و 26 اوت مصادف با 4 شهریور برای اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید