جزئیات تشویقی پیش خرید بازی Need for Speed: Most wanted اعلام شد

۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۹

امروز EA در بیانیه ایی اعلام کرد کسانی که بازی NFS: MW2 را پیش خرید کرده اند به عنوان جایزه یکی از 3 بسته الحاقی را می توانند به رایگان انتخاب کنند.

بازیبازهایی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند نسخه Limited Edtion این بازی را دریافت کنند. در این بسته بازی از 2 ماشین جدید در بخش چند نفره برخوردار می شود. این 2 ماشین عبارتند از:

 the Maserati GranTurismo MC Stradale و  Porsche 911 Carrera S

سه بسته الحاقی تا کنون برای بازی اعلام شده است که عبارتند از : بسته سرعت ، بسته یورش ، بسته قدرت.

در نسخه Limited Edtion مخصوص بازیباز هایی که پیش خرید کرده اند در بخش چند نفره امتیازات دیگری  نیز وجود دارد که عبارتند از:

الف )   4 ساعت استفاده از امتیاز دوبل:

در این قسمت بازیبازها در 4 ساعت اولیه بخش چندنفره  امتیازاتی که به دست می آورند به صورت دو برابر محاسبه می شود.

ب) 2012 Porsche 911 Carerra S :

این مدل از پورشه با تنظیمات آئرودینامیک زمان رسیدن  به حداکثر سرعت و همچنین زمان سوختن نیتروژن را  کاهش  می دهد. همچنین تقویت کننده هایی برای سرعت پایدار نیز در بازی وجود خواهد داشت.

پ) Maserati GranTurismo MC Stradale :

این مدل ، کاملا مخصوص مسابقه طراحی شده است. ماشین قدرتمندی است چون قدرت موتور افزایش یافته است.با افزایش قدرت بدنه و استحکام نیز ، این مدل از حفاظت بیشتری برخوردار است.

از این قرار تمام اطلاعات از بسته الحاقی بازی NFS: MW2 گفته شده است. در کل ، هر کدام یک ماشین به بازی اضافه خواهند کرد.  درباره 3 پک می توان به  توضیحات تکمیلی زیر اشاره کرد:

پک سرعت:

ماشین Caterham Superlight R500  در این بسته به عنوان انحصاری با طرح بدنه سیاه براق وجود دارد. تایرهای این ماشین بهینه سازی شده و از لحاظ  Handling بهبود یافته است. از دیگر اصلاحات این ماشین می توان به کاهش وزن آن اشاره کرد که بازیباز ها می توانند به یک سرعت مسحور کننده در بازی دست پیدا کنند و از حداکثر سرعت لذت ببرند.

پک یورش:

 ماشین Mercedes-Benz SL 65 AMG  با طرح بدنه سیاه براق از انحصارات این بسته است. اصلاحات این ماشین تقریبا همانند پک سرعت می باشد. موتور قدرتمند تر ، شتاب بیشتر و …..

همچنین در این مدل از بنز قابلیتی به نام ” سرعت سرسام آور”  و همچنین تنظیم باد تایرها این امکان را برای بازیباز فراهم می سازد که در مسابقات  به راحتی از پس رقبا بر آیند.

پک قدرت:

ماشین Ford F-150 SVT Raptor با بدنه سیاه براق ، ماشین انحصاری پک آخر می باشد. اصلاحی که برای این مدل از فورد در نظر گرفته شده شامل افزایش قدرت آسیب رسانی است و همچنین خالی کردن نیتروژن اصلاح یافته است و به مدد این اصلاح بازیباز میتواند پرش های بهتری انجام دهند. و همچنین می توانند راحت تر رقبا را از پا در آورند

بازی NFS: MW2 در 30 اکتبر در ایالات متحده و در 1 نوامبر سال جاری در اروپا برای کنسول های Xbox360 ، PS3 ، PC ، iOS و آندروید منتشر خواهد شد.  موارد اشاره شده فقط برای پیش خرید نسخه های Xbox360 و PS3 قابل قبول است!

0
0
برچسب‌ها: ، ،