بازی Everybody’s Gone To The Rapture یک عنوان آخرالزمانی بریتانیایی منحصر به‌فرد خواهد بود

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳

امروز سازندگان بازی Everybody’s Gone To The Rapture ویدئویی را از پشت‌صحنه بازی در “اتاق چینی‌ها” را منتشر کرده‌اند. این ویدئو خالی از لطف نیست و اگر علاقمند به این عنوان هستید از شما دعوت می‌کنیم برای مشاهده این ویدئو و اطلاعات بیشتر درباره بازی با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در ویدئوی انتشار یافته، کارگردان خلاق و خوش‌ذوق بازی آقای Dan Pinchebeck و طراح بخش “زیست محیطی” بازی درباره افکار خود بحث خواهند کرد و شما از آن‌ها بهره‌مند خواهید شد. افکاری که باعث می‌شود این عنوان به یک بازی “آخرالزمانی و بریتانیایی منحصر به‌فرد” تبدیل شود.

داستان بازی Everybody’s Gone To The Rapture در دره‌ Yaughton که مکانی کنترل‌شده است به‌وقوع می پیوندد و خوب است که بدانید، انتخابات مختلفی که بازیکنان در طول بازی انجام می‌دهند، تائیر بسزایی در فهمیدن و درک کردن داستان بازیخ خواهد داشت.

این عنوان قرار است در تاریخ 11 آگوست مصادف با 20 مرداد به‌طور انحصاری برای کنسول PS4 به‌شکل همزمان هم در آمریکای‌شمالی و هم در اروپا، انتشار یابد. شایان به ذکر است که کاربران PS Plus هم در دو هفته اول انتشار از تخفیفی 20 درصدی بهره‌مند خواهند شد.

اینجا شما ویدئو انتشار یافته را نیز می‌توانید ببینید:

پخش آنلاین

[jwplayer mediaid=”251287″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید