بازی Everybody’s Gone to the Rapture برای رایانه‌های شخصی تایید شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۹

استودیوی چای‌نیز روم (Chinese Room) به‌تازگی اعلام کرد که بازی Everybody’s Gone to the Rapture برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

تاکنون تاریخ دقیقی برای انتشار مشخص نشده است اما تیم توسعه‌دهنده مدعی بوده که پورت نسخه رایانه‌های شخصی به پایان رسیده و بستگی به تصمیم سونی دارد که چه زمانی برروی این پلتفرم منتشر شود البته تایید چنین چیزی چندان هم تعجب‌ برانگیز نیست چراکه ما مدتی است که می‌دانیم این عنوان برروی رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

هفته گذشته، درایور منتشر شده توسط AMD وجود داشتن نسخه رایانه‌های شخصی بازی Everybodys Gone to the Rapture را لو داد. درایور AMD برای این عنوان بهینه شده بود و شامل یک پروفایل Crossfire نیز برای آن می‌شد.

با توجه به گفته‌های استودیوی چای‌نیز روم، نسخه رایانه‌های شخصی بازی Everybody’s Gone to the Rapture هیچ ویژگی یا بهبود گرافیکی خاصی را شامل نمی‌شود اما دارندگان این پلتفرم می‌توانند از رزولوشن بالاتر و فریم‌ریت بیشتر لذت ببرند. در ادامه می‌توانید صحبت‌های این استودیو را مطالعه کنید:

شما می‌توانید فریم‌ریت را تنظیم کنید و با یک سیستم خوب نیز می‌توانید به نرخ 60 فریم بر ثانیه دست یابید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا بازی را با رزولوشن بالاتری تجربه کنید. اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، ما اصرار داشتیم تا نسخه پلی‌استیشن 4 تا هر اندازه که می‌تواند، گرافیک بالایی داشته باشد و در این راه فشار زیادی به تیم وارد شد بنابراین انتظار اینکه ما بهبود بسیار خاصی را برای نسخه رایانه‌های شخصی در نظر بگیریم نداشته باشید.

گفتنی است نسخه رایانه‌های شخصی این بازی از تمام کنترلرها، موس و کیبوردها پشتیبانی خواهد  کرد و تنظیمات دیگری مانند Crosshair را در خود جای داده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید