Ubisoft گزارش مالی خود در سه ماهه اول سال مالی 2015 را منتشر کرد

۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹

کمپانی یوبیسافت اطلاعاتی ار فروش خود در سه ماهه اول سال مالی 2015/2016 منتشر کرده است. این اطلاعات تا 30 ژوئن جمع آوری شده است. نکته قابل توجه این می‌باشد که رایانه های های شخصی تقریبا بالاتر از هر پلتفرم دیگری قرار دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پیش از این، رایانه های شخصی در بحث فروش محصولات این کمپانی مقام چهارم را در اختیار داشتند ولی اکنون تنها با  4 درصد فروش کمتر از پلی استیشن 4 در مقام دوم قرار دارد. در تصویر زیر به راحتی می‌توان مشاهده کرد که رایانه های شخصی در سه ماهه اول سال مالی 2014/2015 تنها 14 درصد از سهم فروش محصولات یوبیسافت را در اختیار خود داشتند و این درحالی است که اکنون این مقدار را به 23 درصد رسانده است و به همین دلیل بالاتر از اکس باکس وان، اکس باکس 360، پلی استیشن 3 و دیگر پلتفرم ها قرار گرفته است.

پلی استیشن 4 موفق ترین کنسول یوبیسافت باقی مانده است ولی به نظر می‌رسد با توجه به اینکه یوبیسافت قصد بهینه سازی بهتر بازی هایش در رایانه های شخصی را دارد، جایگاه این کنسول در خطر می‌باشد. با توجه به اطلاعات منتشر شده، این کمپانی موفق بازیسازی موفق به فروش 96.6 میلیون دلار بازی در سه ماهه اول سال مالی 2015/2016 شده است. نکته قابل توجه این است که 91.6 میلیون دلار از این فروش مخصوص عناوین اسسین کرید: اتحاد، فارکرای 4، سگ های نگهبان و The Crew ‌می‌باشد

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید