یوبی سافت وعده می دهد AC: Syndicate بهینه تر از Unity خواهد بود

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰

در حال حاضر همه ی ما می دانیم که قرار است نسخه ی کامپیوتری عنوان Assassin’s Creed: Syndicate مدتی بعد از عرضه ی نسخه های کنسولی این بازی روانه ی بازار گردد. در راستای این موضوع، کمپانی یوبی سافت در مصاحبه با وب سایت پی سی گیمر گفت که این بار می خواهد نسخه ی کامپیوتری عنوان مذکور را به درستی بهینه سازی کند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

کارگردان خلاق بازی Assassin’s Creed: Syndicate، آقای Marc-Alexis Côté، به پی سی گیمر گفت:

ما تیمی داخلی را جمع کرده ایم که به صورت اختصاصی فقط بر روی نسخه ی کامپیوتری عنوان Assassin’s Creed: Syndicate کار می کند. یکی از چیزهایی که من درمورد آن خوشحال هستم این است که ما واقعا وقت خودمان را بر روی نسخه ی کامپیوتری می گذاریم تا اشتباهات قبلی تکرار نشود و این نسخه از بازی به خوبی بدرخشد.

ما می خواهیم بازی در همان روز اول انتشار به بهترین نحو ممکن بر روی PC اجرا شود. یه همین علت است که نسخه ی کامپیوتری بازی، همزمان با نسخه های کنسولی عرضه نمی شود. آن [نسخه ی کامپیوتری بازی] کمی دیرتر و در پاییز منتشر خواهد شد. اما من فکر می کنم صبر کردن ارزشش را دارد.

Marc-Alexis همچنین گفت که کمپانی یوبی سافت به سختی در حال کار بر روی بازی برای بهینه ی آن است.

باید دید آیا واقعا کمپانی یوبی سافت می تواند خاطره ی غم انگیز Unity را با عرضه ی موفق Syndicate از ذهن کاربران پاک کند؟ نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید