آیا Dishonored 2 در E3 معرفی می‌شود؟ شواهد که اینطور نشان می‌دهند

۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۰

یک سری از منابع معتبر ادعا دارند که امروز صبح Twitch رسمی شرکت Bethesda به حالت آنلاین در آمده و صحبت های کارگردان Dishonored 1 را در رابطه با معرفی عنوان Dishonored 2 در E3 پخش کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

متاسفانه بعد از چند دقیقه این صحبت ها از روی Twitch حذف شدند و تمامی شواهد پاک شدند. اما خوشبختانه عده ای هم توانستند بخشی از این صحبت های مرموز را در کانال Youtube ضبط کنند. آقای Harvey Smith، دستیار کارگردان Dishonored 1 بخش عمده ای از این صحبت ها را انجام می‌دهد و در میان صحبت ها آقای Raph Colantonio هم به وی ملحق می‌شود. با توجه به اطلاعات منابع موثق در میان صحبت های Colantonio ناگهان ویدئو قطع می‌شود و کانال این شرکت به صورت آفلاین در می‌آید. دلیل این قطع ناگهانی این است که در اواخر صحبت ها عوامل پشت صحنه اشاره می‌کنند که میکروفون Twitch فعال است و در همین لحظه سریعا کانال آفلاین می‌شود.

اما در این صحبت ها چه گذشت؟

به نظر می‌رسد که آقای Raph Colantonio در این صدای ضبط شده در رابطه با کنفرانس E3 شرکت Bethesda و به نمایش در آمدن Dishonored 2 و سختی های روند ساخت بازی صحبت می‌کند.

به هر حال باید تا فردا صبر کرد و شکیبا ماند. البته مسلما این شرکت سورپرایز های ویژه دیگری هم دارد که فعلا لو نرفته اند! کنفرانس Bethesda در دوشنبه ۲۵/۳/۹۴ ساعت ۶٫۳۰ صبح آغاز می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از زمان کنفرانس ها به اینجا مراجعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید