اکشن فیگور جدید Batman: Arkham Knight رسما توسط Square Enix رونمایی شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۸

به تازگی، شرکت Square Enix که مهارت خاصی در ساخت اکشن فیگور بازی های ویدیویی دارد، با انتشار تصاویری از اکشن فیگور جدید Batman: Arkham Knight رونمایی کرد. این اکشن فیگور در نمایشگاه Comic Con 2015 شهر San Diego با قیمت 99.99 دلار در دسترس خواهد بود. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

اکشن فیگور Play Arts -Kai جدید Batman: Arkham Knight بسیار مشابه اکشن فیگور دیگر Batman: Arkham Knight می باشد که چندی پیش توسط  Square Enix رونمایی شده بود و تنها تفاوت آن ها در رنگ بندی آن هاست. به طوری که اکشن فیگور جدید شامل رنگ های آبی متالیک و طلایی است؛ در حالی که در اکشن فیگوری که چند وقت پیش شاهد رونمایی از آن بوده ایم، اکثر قسمت ها به رنگ مشکی و خاکستری بود.

شما می توانید اکشن فیگور Play Arts -Kai جدید Batman: Arkham Knight را از هم اکنون از طریق فروشگاه آنلاین Square Enix پیش خرید کنید که در این صورت باید تا تاریخ انتشار رسمی این اکشن فیگور یعنی 31 ماه اوت 2015 (9 شهریور 1394) صبر کنید تا این محصول به دست شما برسد و یا این که می توانید در تاریخ 9 -12 ژوئیه 2015 ( 18-21 تیر ماه 1394) در نمایشگاه Comic Con 2015، به غرفه  Square Enix مراجعه و این اکشن فیگور را خریداری کنید.

تصاویر منتشر شده از اکشن فیگور  Play Arts -Kai جدید Batman: Arkham Knight را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید