شایعه: بازی Mafia 3 به زودی معرفی می‌شود

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۸

اخبار خوب از سوی Take-Two همچنان ادامه دارد! پس از اعلام تاریخ انتشار بازی WWE 2K16 از سوی این شرکت، به نظر می‌رسد باید منتظر معرفی بازی Mafia 3 هم باشیم! عنوانی که چندین میلیون گیمر برای معرفی آن لحظه شماری می‌کنند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

طبق گفته های مدیر عامل این شرکت در جلسه مالی امروز، Take-Two در حال ساخت یک بازی AAA با بودجه چند میلیون دلاری است. اما این بازی چه نام دارد؟ آیا با یک IP جدید رو به رو هستیم یا یک نسخه دنباله دار از بازی های گذشته؟

خب بگذارید مسئله را روشن تر کنیم.

در بخشی از متن گزارش به طور صریح ذکر شده است که این پروژه جدید متعلق به کمپانی راک استار نیست. پس این پروژه عظیم نمی‌تواند یک نسخه جدید از Red Dead یا GTA باشد.

چه عناوینی روی میز باقی می‌ماند؟ Borderlands 3، BioShock و Mafia 3

اگر دقت کنید این شرکت اعلام کرد یک بازی معرفی نشده در دست قرار دارد. پس Borderlands 3 که مدتی پیش تایید شد، به کنار می‌رود. تقریبا ساخت BioShock بعدی دور از انتظار است و هیچگونه شایعه یا خبری طی چند ماه گذشته از این بازی منتشر نشده است.

اگر این شرکت یک دنباله از سری های گذشته را در لیست داشته باشد، به احتمال بسیار زیاد با Mafia 3 طرف هستیم.

این بازی مدت زیادی است که شایعه شده در حال ساخت است، اما هیچگونه تاییدیه رسمی در رابطه با آن منتشر نشده است. پس احتمال اینکه این بازی پروژه معرفی نشده Take-Two باشد بسیار زیاد است.

به هر حال E3 2015 نزدیک است و به احتمال بسیار زیاد Take-Two سورپرایز های ویژه ای تدارک دیده است.

نظر شما چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید