گیفت کارت
گیفت کارت

طرفداران برای Starwars: Battlefront کاورهای مخصوص خود را طراحی کرده اند

۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۸

هنوز اعلام نشده است که برای بازی Starwars: Battlefront نسخه ی Collector ای منتشر می شود و یا هنوز حتی کاور این بازی نیز رونمایی نشده است. ولی این موضوع طرفداران خوش ذوق و هیجان زده ی این عنوان را از طراحی نسخه های مختلف و کاور این بازی باز نداشته است. در ادامه خبر با ما همراه باشید تا از ساخته های طرفداران بازی Starwars: Battlefront دیدن فرمایید.

به تازگی تصاویری از نسخه ی Collector بازی Starwars: Battlefront در توییتر منتشر می شود.

این تصاویر بدون شک غیرواقعی می باشند، ولی این موضوع را که طرفداران به چه اندازه از این بازی انتظار دارند و منتظر نسخه هایی مخصوص از این بازی می باشند را نشان می دهد.

اولین نسخه ی مخصوص این بازی همانطور که در تصویر زیر دیده می شود در خود یک کلاه دارد. البته متاسفانه تصویر و محتویات زیر با استفاده از فتوشاپ و از کاور بازی Elite Squadron ساخته شده است.

در پایین می توانید این تصویر را مشاهده نمایید.

نسخه دوم Collector این بازی حتی از دید یک طرفدار نیز کمی غیر واقعی به نظر می رسد.

در این نسخه از بازی، کلاه Boba Fett قرار دارد. تا به حال هیچ اطلاعاتی از اینکه این شخصیت در قسمت داستانی این بازی حضور دارد منتشر نشده است ولی دو نسخه ی Collector از یک بازی، هر کدام با محتویات مخصوص خود عالی به نظر می رسد.

در پایین می توانید تصویری از نسخه ی دوم Collector این بازی را مشاهده نمایید.

این جمعه EA برای اولین بار از گیم پلی و درون این بازی رونمایی  خواهد کرد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا از طرفداران بازی Starwars: Battlefront می باشید؟ شما چه ایده هایی از این بازی را در سر می پرورانید؟

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید