Capcom: عنوان Deep Down قرار است گرافیکی بی نظیر را به نمایش بگذارد!

۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶

به تازگی Capcom طی مصاحبه ی جدیدی که با وب سایت GameSpot انجام داده است، از جرئیات عالی و گرافیک بی نظیر عنوان مورد انتظار PlayStation 4 یعنی Deep Down سخن گفته است. این کمپانی امیدوار است که عنوان جدید و رایگان آن ها یعنی Deep Down با استفاده از قدرت گرافیکی PlayStation 4 تجربه ای «واقعی تر از واقعی» را به کاربران القا کند. تجربه ی جزئیات بسیار بالا همراه با ویژگی های منحصر به فرد می تواند بازی را خیلی جذاب کند. در صورتی که دوست دارید متن این مصاحبه ی نه چندان طولانی را ببینید، به ادامه مطلب رجوع کنید.

مدیر ارشد بخش توسعه ی بازی های کمپانی Capcom، آقای Teruki Miyashita، در مصاحبه ی جدید خود درباره ی ویژگی های منحصر به فرد بازی صحبت هایی کرده است. ایشان ترجیح دادند بیشتر درمورد گرافیک، مدل کسب و کار بازی و ویژگی های آنلاین بازی سخن بگویند.

در این مصاحبه ی جدید، Miyashita گفت که با وجود قدرت کنسول PlayStation 4 دست آن ها باز است و می توانند جلوه های بصری بی نظیری خلق کنند:

در حال حاضر بیشتر بر روی خلق دوباره ی گازها و مایعات واقعی مثل شعله های آتش و آب جاری وقت گذاشته ایم. به علاوه هم اکنون [ به لطف قدرت PlayStation 4 ] می توانیم جزئیات بیشتری همچون گرد و خاک روی لباس ها و … را به خوبی نشان دهیم.

به علاوه آقای Miyashita از ویژگی جدیدی برای بازی سخن گفت. به گفته ی او این ویژگی جدید، ویژگی صوتی است که کمک می کند کاربر به طور کامل در محیط بازی غوطه ور شود:

فراهم آوردن احساس رئالیسم انتقادی کار آسانی نبوده و این موضوع، صحیح بودن صدا ها را نشان می دهد. برای نمونه در ابتدای کار صدای «احساسات» از تلویزیون پخش می شود. به هنگام برداشتن شیء خاصی کنترلر صدای عجیبی پخش می کند. اگر چیزی در جیب بگذارید، صدایی در دور دست شنیده خواهد شد. منظور من این است! ما به این می گوییم تجربه ای «واقعی تر از واقعی»! این همان احساس غوطه وری است.

 

هم چنین در ادامه ی مصاحبه، Miyashita گفت که امیدوار است در سال های اول انتشار Deep Down بازخوردهای مثبتی از سوی کاربران دریافت کند و می خواهد همراه با توسعه دهنده ی بازی این بازخوردها را به طور جدی پیگیری کند:

ما برنامه ریزی کرده ایم که به طور منظم آپدیت های بزرگی را برای بازی منتشر کنیم. ما انظار داریم برای هر کدام از آن ها سرویس خاصی را راه اندازی کنیم که هم اکنون آن ها در دست توسعه قرار دارند. برنامه ی خاصی را در نظر داریم که به نظر می رسد برای چندین سال آینده مناسب است. در حال حاضر دوره ی «10 ساله» را برای بازی در نظر گرفته ایم.

اگر پنج طرح داشته باشیم که آماده ی بهره برداری باشند، حتی اگر دو تا از آن ها با واکنش های خوبی رو به رو شوند، بیشتر بر روی آن ها تمرکز می کنیم و دیگری ها را اصلاح و از نو می سازیم. این طوری ما می خواهیم تا بازی های خود را در دل کاربران به خوبی جا کنیم. هر چند که ما دوره ی «10 ساله» را برای بازی در نظر گرفته ایم اما هر تغییری می تواند اتفاق بیافتد و ما هم از آن استقبال می کنیم.

او در ادامه افزود:

بازی ما بازی بسیار خوبی است. اما هر اتفاقی ممکن است بیافتد و ما تمام احتمال ها را در نظر می گیریم. حتی ممکن است بازی از مسیرش منحرف شود، اما من فکر می کنم حفظ کردن این گونه تعاملات می تواند برای بازی های آنلاین خیلی جذاب باشد.

Teruki Miyashita

 

Miyashita در ادامه درمورد ویژگی های بازی صحبت کرد. او گفت این بازی جدید می تواند تحولی در بازی های این سبک ایجاد کند و به طور حتم تجربه ای جدید را به کاربر وارد خواهد کرد. Miyashita خطاب به بخش آنلاین عنوان Deep Down گفت که ” ما در حال اجرای برخی از ایده های بزرگ برای بخش چندنفره ی بازی هستیم “. او افزود که این بازی ” تجربه ی یک بازی کامل و جذاب ” را به بازیکن وارد خواهد کرد. حتی در بخش چندنفره بازیکنان خواهند توانست که از حضور دیگر بازیکنان در بازی آگاه شوند. او از به اشتراک گذاشتن جزئیات جدید، خودداری کرد.

در میان حرف های آقای Miyashita درمورد روش کسب و کار بازی حرف هایی زده شد. در حالی که بازی به صورت رایگان عرضه می شود! او در این مورد توضیح داد:

ما در نظر نداریم تا این بازی را فقط افراد ماهر تجربه کنند. می خواهیم بازی به دست کسانی بیافتد که اهمیت آن چنانی به بازی نمی دهند. اصلا نمی خواهیم که یک بازی را عرضه کنیم که پس از فروش نسخه های اصلی بازی، در آمدزاییش از بین برود. سعی کنید از آن لذت ببرید. این در واقع راهی است که به واسطه ی آن امیدواریم همه چیز آن طور که باید پیش برود.

آقای Miyashita اذعان داشت که Capcom قرار است راهی جدید را در درآمدزایی بازی های ویدیویی بر سر کار آورد. او گفت Capcom در نظر دارد با این روش جدید، خود را به همه نشان دهد:

نمی توان گفت که این روش درآمدزایی، روشی جدید است. چراکه در حال حاضر توسط بازی های مرورگر ها و برنامه های گوشی های هوشمند به محبوبیت دست یافته است.

Miyashita افزود:

البته این موضوع می تواند در آینده به استانداردی جدید تبدیل شود. اگرچه فشارِ موجود ممکن است ما را اذیت کند، اما به امتحانش می ارزد.

Capcom هنوز هم تاریخ دقیقی را برای انتشار بازی Deep Down اعلام نکرده است. آقای Miyashita به کاربران قول داد که این صبر آن ها در زمان انتشار بازی نتیجه خواهد داد و آن ها با عنوانی عالی رو به رو خواهند شد.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید