نام تجاری Deep Down بار دیگر در آمریکا تمدید شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶

پس از مدت‌ها سکوت مطلق خبری، شرکت کپکام به تازگی نام تجاری عنوان Deep Down را بار دیگر در کشور آمریکا تمدید کرد تا نشان دهد ساخت این بازی همچنان ادامه داشته و Deep Down هنوز فراموش نشده است.

Deep Down نام عنوان نقش آفرینی است که نخستین بار در سال ۲۰۱۳ با انتشار تریلر کوتاهی توسط شرکت کپکام معرفی شد و قرار بود که به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. کپکام در آن زمان اعلام کرد که Deep Down یک عنوان Free To Play خواهد بود ولی متاسفانه تا به امروز جزییات بیشتری از این عنوان منتشر نشده و کپکام هنوز زمانی برای انتشار این عنوان در نظر نگرفته است.

حال پس از مدت‌ها سکوت خبری، شرکت کپکام به تازگی و برای بار دوم نام تجاری عنوان Deep Down را در کشور آمریکا تمدید کرده است. اگر به خاطر داشته باشید، کپکام سال گذشته نیز نسبت به این موضوع اقدام کرده بود. حال اگرچه این موضوع نشان می‌دهد که عنوان Deep Down فراموش نشده و توسعه‌ی آن لغو نشده است اما متاسفانه هنوز مشخص نیست که توسعه‌ی این عنوان در چه مرحله‌ای قرار دارد و بسیار عجیب است که کپکام جزییات بیشتری از این عنوان را به اشتراک نمی‌گذارد.

البته شاید تمدید نام تجاری عنوان Deep Down آن‌هم قبل از رویداد E3 2018 به این معنی باشد که کپکام قصد دارد به زودی و طی این رویداد به نمایش این عنوان پرداخته و شاید شرکت سونی نیز قسمتی از کنفرانس خود را به این عنوان انحصاری اختصاص دهد. در هر صورت برای مشخص شدن این موضوع باید تا E3 2018 منتظر بمانیم.

همان‌طور که اشاره شد، تاریخ انتشار عنوان Deep Down هنوز مشخص نیست و تنها می‌دانیم که این عنوان به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید