شایعه: بازی لغو شده‌ی Deep Down در مراحل پایانی ساخت قرار داشت

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

هفت سال پس از معرفی Deep Down، هنوز هم شاهد بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های متعددی در مورد این بازی هستیم. آی‌پی جدید کپکام (Capcom) که در طی مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شد، یکی از آن عناوینی بسیار خاصی بود که بازی‌بازان را برای نسل جدید هیجان زده کرد. اما پس از نمایش خیره کننده‌ی بازی، به تدریج اطلاعات منتشر شده از از روند پیشرفت آن کاهش پیدا کرد و کپکام نیز تمرکز خود را برروی موتور RE و سری Resident Evil قرار داد.

با این که کپکام مدعی است هنوز به «طور کامل Deep Down را رها نکرده»، اما ظاهراً بعید است که دوباره شاهد آن باشیم. طبق گزارش جدید Video Games Chronicle که توسط سردبیر ارشد این وب‌سایت یعنی اندی رابینسون (Andy Robinson) نوشته شده است، «کپکام زمانی روند تولید Deep Down را لغو کرد که بازی در مراحل پایانی به سر می‌برد.»

قطعاً جالب‌ترین بخش گزارش، وضعیت روند ساخت Deep Down است. اگر بازی در مراحل پایانی تولید قرار داشت، پس چرا کپکام آن را لغو کرد؟ خیلی بعید است که به جواب این سوال برسیم، اما گمانه‌زنی‌های فعلی به این اشاره دارند که بخش‌هایی از این بازی قرار است در یک عنوان جدید به کار گرفته شوند. با این‌ حال باید دید که آیا شاهد چنین اتفاقی خواهیم بود یا خیر.

نظر شما چیست؟ آیا Deep Down شما را هیجان زده کرده بود؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید