GTA V با فروشی 31 میلیون دلاری در ماه ژانویه پیشتاز است

۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲

باز هم عنوان GTA V باز هم افتخاری جدید! این بار GTA V توانست که در میان بازی های دیجیتالی در ماه ژانویه ، با فروشی 31 میلیون دلاری بر صدر جدول پر فروش ترین های این ماه بایستد. با ما در ادامه همراه شوید.

طبق خبر اعلام شده ، عنوان پر آوازه ی GTA V تواسنته است که با در آمدی بالغ بر 31.8 میلیون دلار بر صدر جدول پر فروش ترین های این ماه بایستد اما نکته ی قابل توجه در این مورد آن است که PSN سهم زیادی در کسب این موفقیت برای عنوان مذکور داشته است. این گزارش توسط Superdata ، آنالیزور بازی های دیجیتالی ، اعلام و ثبت شده است. با توجه به لیست منتشر شده ، عنوان GTA V توانسته است که با فروشی 31.8 میلیون دلاری بر صدر بایستد. به علاوه رتبه ی دوم این جدول متعلق به Call Of Duty : Advanced Warfare است که توانسته است 23.5 میلیون دلار فروش داشته باشد. اما عناوین Destiny و Daying Light و Battlefield 4 و Resident Evil HD Remaster هم به ترتیب در جایگاه های سوم تا ششم قرار دارند.

البته این آمار منتشر شده مربوط به فروش خود بازی و DLC های موجود در شبکه های Xbox Live و PSN هم می شود.

در ادامه می توانید این لیست را مشاهده کنید:

البته توجه داشته باشید که این لیست منتشر شده فروش جهانی بازی ها را در آمریکا نشان می دهد و به همین خاطر است که بازی FIFA 15 با در آمد 28.3 میلیون دلاری در این لیست قرار ندارد.

Superdata در ادامه اعلام می کند که 63 درصد از فروش بازی ها در شبکه ی PSN انجام شده است و 43 درصد از فروش بازی ها نیز به PS4 تعلق دارد. به علاوه کنسول های X one و PS4 هم در مجموع تواسنته اند که 79 درصد از فروش نسخه ی دیجیتالی بازی ها را داشته باشند.

در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید