فروش ۴۵ میلیون واحد GTA 5 بر روی کنسول‌ها

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۳

طبق آخرین اخبار، GTA 5 موفق به فروش ۴۵ میلیون واحد  برای کنسول‌های Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4,و PlayStation 3 شده است.این در حالیست که Take-Two در آخرین گزارش مالی خود، ذکر کرد که تنها ۱۰ میلیون از این تعداد متعلق به نسل فعلی کنسول ها (Xbox One, PlayStation 4) می‌باشد و سایر ۳۵ میلیون، متعلق به نسل قبلی آن‌ها است.در ادامه با ما همراه باشید تا سخنان مدیران Take-Two را در مورد این بازی و آینده‌ی آن بشنویم.

در این گزارش، هیئت مدیره تاریخ “اوایل سال ۲۰۱۵” را برای عرضه‌ی بروزرسانی رایگان Heists بر روی کنسول‌های PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One و PC تایید کرد.

مدیرعامل Take-Two در رابطه با GTA Online، تعداد ۲۴ میلیون بازیکن فعال را اعلام کرد که بسیار قابل توجه می‌باشد و همچنین ذکر کرد که GTA Online در کنار NBA 2K15 بزرگترین منابع کسب درآمد بخش آنلاین این ناشر تا به حال بوده است، چیزی که با توجه به رشد ۲۳٪ قیمت واحدپول داخل بازی نیز دور از انتظار نبود!

Strauss Zelnick همچنین عدد ۵.۵ میلیون واحد را برای فروش تا به حالا‌ی NBA 2K15 ذکر کرد.

در ادامه این نشست، مدیرعامل Take-Two از وضعیت مالی این شرکت ابراز خرسندی کرد و یادآور شد که با عرضه GTA 5  بر روی  PC، ارزش سهام و درآمد این شرکت باز هم افزایش خواهد یافت.

امیدواریم تا حتی بخش کمی از این درآمد، صرف توسعه‌ی بازی‌های آینده‌ی Take-Two، از جمله GTA 6 شود.

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید