تریلری جدید از The Order: 1886 منتشر شد

۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۹

این چند روزه اخبار زیادی از The Order: 1886 منتشر شده است. عنوانی که مراحل ساخت آن به پایان رسیده، شایعات جدیدی از بخش های مختلف آن اخیرا پخش شده و حتی تریلر داستانی آن را هم سازندگان منتشر کرده اند. امروز یک تریلر جدید از بازی مذکور منتشر شده است و این بار تمرکز بر روی کنترل های درون بازی و 2 عدد از قابلیت های ویژه شخصیت ها می باشد. برای تماشای ویدئو با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

کنترل ها در حین گیم پلی The Order: 1886، مشابه اکثر عناوین تیراندازی می باشند با این حال بد نیست که به خاطر نمایش گیم پلی هم که شده تریلر را تماشا کنید. یکی از جالبترین قابلیت های درون بازی که Galahad (قهرمان داستان) از آن استفاده می کنند Blacksight است. این مکانیزم به مانند Bullet Time می ماند که در آن رنگ محیط بازی تغییر کرده، صحنه آهسته می شود و شما می توانید تیر اندازی کنید. دیگر قابلیت مهم هم نوشیدن Blackwater می باشد که سلامتی شما را احیا می کند.

بازی The Order: 1886 که در در ۲۰ فوریه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ اسفند) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنی Playstation 4 عرضه می شود، بازیکنان را در نقش یک سری از اعضای گروه شوالیه های شهر لندن (Knight) قرار خواهد داد. آنها مامور هستند تا اینکه گرگینه ها (Lycan) را از بین ببرند که موجودی دو رگه از ترکیب انسان و گرگ می باشند. این جانوران را ما برای اولین بار در نمایشگاه E3 2014 به طور کامل شاهد بودیم. سرعت بسیار زیادی دارند، وحشی هستند و بسیار بی رحمانه حمله خواهند کرد. از طرفی قهرمانان بازی با نوشیدن یک مایع به نام Black Water می توانند سلامتی خود را اضافه کنند یا اینکه آن را بهبود بخشند.

[jwplayer mediaid=”201824″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید