The Order: 1886 گلد شد – تریلر جدید

۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۹

امروز اعضای استدیو Ready at Dawn حسابی مشغول جشن هستند زیرا جدیدترین پروژه آنها که یک بازی انحصاری هم می باشد یعنی The Order: 1886 گلد شده و آماده تکثیر است. امروز همچنین یک تریلر جدید هم از این عنوان منتشر شده است که به همراه جزئیات بیشتر در ادامه مطلب موجود می باشد.

اگر با اصطلاح گلد آشنایی ندارید بایستی بگوییم، گلد شدن یک بازی به این معنی می باشد که تمامی مراحل ساخت به پایان رسیده است و شرکت ناشر، از حالا مشغول تهیه و توزیع دیسک های بازی می شود. تمام شدن مراحل ساخت یک بازی، مسلما همراه خود، شادی بسیاری برای سازندگان دارد. در Ready at Dawn هم اکنون نبردی بزرگ با نوشیدنی ها به راه افتاده و همه خیس خالی شده اند.

علاوه بر خبر گلد شدن The Order: 1886، امروز یک تریلر جدید هم از این عنوان منتشر شده است که نماهای مختلفی از گیم پلی و داستان را نشان می دهد. ویدئو مذکور در انتهای همین مطلب برای دانلود موجود می باشد.

بازی The Order: 1886 که در در ۲۰ فوریه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ اسفند) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنی Playstation 4 عرضه می شود، بازیکنان را در نقش یک سری از اعضای گروه شوالیه های شهر لندن (Knight) قرار خواهد داد. آنها مامور هستند تا اینکه گرگینه ها (Lycan) را از بین ببرند که موجودی دو رگه از ترکیب انسان و گرگ می باشند. این جانوران را ما برای اولین بار در نمایشگاه E3 2014 به طور کامل شاهد بودیم. سرعت بسیار زیادی دارند، وحشی هستند و بسیار بی رحمانه حمله خواهند کرد. از طرفی قهرمانان بازی با نوشیدن یک مایع به نام Black Water می توانند سلامتی خود را اضافه کنند یا اینکه آن را بهبود بخشند.

 [jwplayer mediaid=”200916″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید