مصاحبه جدید با Troy Baker و اطلاعاتی در مورد آشنایی او با Uncharted

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۷

در مصاحبه ای جدید با Gameinformer، آقای Troy Baker که این روزها در بازی های زیادی ایفای نقش می کند، در مورد آشنایی خود با سری Uncharted سخن گفت. او اعلام کرد که تجربه Assassin’s Creed را به بازی Uncharted: Drake’s Fortune ترجیح داده و ابتدا آن را تمام کرده است. برای مشاهده صحبت های وی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این مصاحبه در کنار Nolan North (بازیگر و صداپیشه Nathan Drake در سری Uncharted) انجام شد و همانطور که میدانید، آقای بیکر قرار است در نقش برادر وی یعنی Sam Drake در بازی Uncharted 4: A Thief’s End ایفای نقش کند. او در مورد آشناییش با سری گفت:

من PS3 یکی از دوستانم را قرض گرفتم و او به من گفت که یک بازی است که حتما باید آن را تجربه کنم: Uncharted. من از او تشکر کردم و PS3 را گرفتم و کاری را کردم که باید انجام می دادم؛ به بیرون رفتم و Assassin’s Creed را خریدم!

او سپس گفت که بعد از اتمام AC، به سراغ Uncharted: Drake’s Fortune رفته است و با استفاده از عبارت “انفجار مغز(ش)” علاقه خود را به این عنوان نشان داد. همچنین ستایش خود را به بازیگران این عنوان ارائه داد و خود را بعد از تجربه کردن اولین بازی ماجراجویی ناتان دریک، یک طرفدار پر و پا قرص Nolan North اعلام کرد.

حال این دو قرار است باز هم ماجراجویی های تازه و جدید را به طرفداران این سری هدیه دهند. نظر شما در این باره و ایفای نقش North و Baker با یک دیگر چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید