شایعه: یک ریبوت از عنوان MIRROR’S EDGE در سال 2015 منتشر خواهد شد

۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۸

طبق لیستی که این اواخر از سوی مایکروسافت منتشر شده است، نام Mirror’s Edge به چشم می خورد. گمانه زنی ها به سوی یک نسخه ریبوت از این عنوان برای پلتفرم های Xbox One, PS4 و PC رفته است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

از انتشار نسخه اول بازی Mirror’s Edge زمان زیادی می گذرد و سازندگان خبر از ساخت نسخه دوم آن داده اند. اما دور از ذهن است که نسخه دوم برای سال 2015 آماده شود. پس تمامی تفکرات به سوی نسخه ریبوت رفته است.
این عنوان که در سبک first-person parkour/punch-people-in-the-face action می باشد، به احتمال زیاد در سال 2015 ریبوت نسخه اول را تجربه خواهد کرد. این خبر بسیار برای افرادی که نسخه اصلی را برروی PS3, Xbox 360 و PC از دست دادند، خوشحال کننده است.
DICE و EA هردو در مورد روند ساخت نسخه دوم این سری سکوت کرده و اطلاعات بیشتری را به ما ارائه نمی کنند و فقط در همان حد از اتفاقات سال 2013 را ما می دانیم.
تنها چیزی که ما دوست داریم بدانیم این است که چه زمانی مجدد می توانیم از ساختمانی به ساختمان دیگر پریده و قوانین را زیر پا بگذاریم.
اما هنوز چیزی مشخص نیست و فقط یک لیست ساده و یا حتی به اشتباه از سوی مایکروسافت منتشر شده است.
در فروشگاه مایکروسافت ( نه در فروشگاه Xbox Live ) این عنوان برای Xbox One لیست شده است. این خود به تنهایی چیز مهمی نیست اما زمانی هیجان انگیز می شود که یک تاریخ انتشار در کنار آن ثبت شده است!

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید