نسخه Xbox One عنوان Evolve را پیش خرید کرده و به Wraith دسترسی پیدا کنید

۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۰

هفته آینده و از 15 ژانویه، نسخه بتا عنوان Evolve برروی کنسول Xbox One کار خود را شروع می کند. کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده باشند، می توانند علاوه بر بازی کردن در نقش 4 شکارچی، به هیولا Wraith نیز دسترسی داشته باشند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برای استفاده از این پیشنهاد سازندگان، نیاز است تا شما قبل از شروع نسخه بتا، این عنوان را پیش خرید کنید. پس از پیش خرید کردن بازی و شروع شدن بتا در تاریخ 15 ژانویه، شما می توانید در نقش Wraith, Parnell, Abe, Caira, و Cabot ظاهر شوید.
این بدان معنی نیست که شما فقط می توانید در نقش اینها بازی کنید خیر، شما می توانید در نقش تمامی شخصیت های قابل بازی ایفای نقش کنید اما این بدان معنی است که دیگر نیازی به آزاد سازی شخصیت ها نداشته و می توانید در صورت پیش خرید، از همان ابتدا از این شخصیت ها بهره ببرید.
اگر شما علاقه ای به پیش خرید این عنوان ندارید، می توانید در نقش دو هیولا Goliath و Kraken حضور یافته و یا در نقش شکارچی هایی که از قبل معرفی شده اند بازی کنید.
نسخه بتا برروی Xbox One از تاریخ 15 تا 19 ژانویه در دسترس خواهد بود و یک تست تکنیکی از نسخه های PS4 و PC نیز از تاریخ 16 ژانویه تا 19 ژانویه برپا میش شود.
این عنوان در تاریخ 10 فبریه منتشر می شود.
لطفا نظرات خود را پیرامون این عنوان با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید