گیفت کارت
گیفت کارت

اقبال 20هزار کاربر به بازی‌ آنلاین” کاپ‌فا”

۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴

بازی رایانه‌ای “کاپ‌فا” به نویسندگی منصور بهجتی فعالیت خود را در میان گیم های آنلاین ایرانی از یک‌سال پیش آغاز کرده و تا کنون با اقبال 20 هزار کاربر مواجه شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی به صورت آنلاین برای گروه سنی3+ ساخته شده و تاکنون بالغ بر 30 قسمت جدید و جذاب به آن اضافه شده است.

بازی آنلاین و فوتبالی کاپ‌فا با عنوان مربی تیم خود باشید ساخته شده است و کاربر در پنج مرحله، تیم خود را ایجاد کرده و مدیریت می‌کند، بازیکنان را تمرین داده و در ترکیب قرار می دهد، دارایی ها و هواداران باشگاه را مدیریت می دهد، در لیگ ها و جام‌ها شرکت می‌کند و تیم خود را مطرح می‌کند و جایزه می گیرد و در بزرگ ترین شبکه اجتماعی فوتبال برای ایرانی‌ها حضور دارد.

به عقیده مدیرتیم سازنده بازی، هدف اصلی بازی کاپ‌فا بی‌نیاز کردن تمامی کاربران ایرانی از بازی های خارجی و بازی هایی که در ایران سرور دارند، است.

براین اساس کاربر این بازی از ابتدای عرضه تا کنون 20هزار بوده و بالغ بر30 قسمت جدید و جذاب به بازی اضافه شده که بازی کردن را برای همه کاربران لذت بخش و واقعی‌تر می کند.

همچنین امکانات جدید برای بازی بخش شبکه اجتماعی نیز به بازی اضافه شده تا در کنار بازی فوتبال، یک شبکه اجتماعی و فعال فوتبالی نیز باشد.

کاربران می‌توانند با عضویت در بازی مربیگری آنلاین فوتبال کاپ‌فا هم صاحب یک تیم فوتبال شوند و به بازی بپردازید و هم از بخش شبکه اجتماعی و گروه های فعال فوتبالی استفاده کنند.

علاقه مندان برای دانلود این بازی می توانند به وبسایت بازی کاپفا به نشانی www.cupfa.ir مراجعه کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید