امروز همزمان با جشن سه سالگی عصر پادشاهان؛ بازی “نبرد جهانی” امروز افتتاح می‌شود

۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴

همزمان با جشن سه سالگی عصرپادشاهان، نسخه جدید بازی با عنوان “نبرد جهانی” امروز یکشنبه 23 آذر افتتاح می شود.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با فراهم شدن زیرساخت های لازم و یکپارچه سازی اطلاعات نخستین سرور از سری دوم بازی ایرانی عصرپادشاهان با نام “نبرد جهانی” امروز یکشنبه ساعت 12 ظهر به وقت ایران افتتاح خواهد شد. در این سری جدید که کلیه بازیکنان عصرپادشاهان (به جز بازیکنان زبان روسی) در آن شرکت خواهند کرد، بازیکنان بیش از 20 کشور دنیا در یک نبرد متمرکز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
عصرپادشاهان یک بازی ایرانی با داستانی تاریخی است که تا کنون به هفت زبان ترجمه شده است و هم اکنون در بیش از 25 کشور دنیا دارای بازیکن فعال است. این پروژه از سال 1390 کار خود را در کشور آغاز کرده و طی سه سال تا کنون بیش از 60 دوره از این بازی در ایران و سایر کشورهای جهان برگزار شده است و بیش از یک میلیون نفر بازیکن از حدود 30 کشور جهان هیجان این بازی ایرانی را تجربه کرده اند.
اکنون همزمان با جشن 3 سالگی این پروژه ایرانی، نسخه جدیدی بازی با عنوان ” نبرد جهانی ” در روز یک شنبه 23/9/93 افتتاح خواهد شد.
در این سری جدید بازیکنان از سراسر جهان در یک سرور بازی می کنند و بر روی نقشه بازی ، مشخص می شود که این بازیکن از کدام سرور (زبان) عصرپادشاهان در این نبرد حضور یافته است.
البته همزمان با افتتاح سری جدید بازی عصرپادشاهان، از پلتفرم مدیریت متمرکز نبرد افکار نیز رونمایی خواهد شد.
این سامانه یک زیرساخت قدرتمند برای برگذاری بازی های هوش (نبرد افکار) به صورت Cross_platform است.
brain_teasers
این زیرساخت که به صورت کاملا بومی در ایران تولید شده است، این امکان را فراهم می آورد که بازیکنان از طرق مختلف بتوانند بازی های فکری مختلفی را به صورت چند نفره تجربه کنند. هم اکنون دو بازی اتللو و بازی دوز روی این زیر ساخت راه اندازی شده اند و به زودی با هماهنگی انجام شده با تولیدکنندگان داخلی بازی، بازی‌های متنوعی بر روی این زیرساخت به علاقه‌مندان بازی‌های فکری و آموزشی ارائه خواهد شد.
از دیگر ویژگی های سری جدید بازی عصرپادشاهان، بهینه سازی ساختاری نمایشی بازی برای انواع تلفن های همراه و تبلت ها است. از این رو بازیکنان می توانند هیجان عصرپادشاهان را بر روی گوشی موبایل، تبلت، رایانه شخصی و تلویزیون های هوشمند تجربه کنند.
KingsEra_cross_platform2
گفتنی است که این بازی به صورت Mobile Application نیز تولید شده است و از طریق Apple App store و Google Play برای
موبایل های مبتنی بر IOS و Android عرضه شده است.

KingsEra_cross_platform2
بازی عصرپادشاهان به صورت رایگان به نشانی www.kingsera.ir  در دسترس همگان است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید