گیفت کارت
گیفت کارت

چند بدل کاری هوایی خارق العاده در GTA 5 را تماشا کنید

۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۶

حرکات برخی بازیکنان در Grand Theft Auto V واقعا خارق العاده است. امروز ما شاهد انتشار ویدئوی بسیار جالبی هستیم که در آن بازیکن به انجام سقوط آزاد و حرکات بدل کاری می پردازد. توصیه می کنیم آن را از دست ندهید.

ویدئویی که در انتهای مطلب مشاهده می کنید، توسط کاربر سایت یوتیوب یعنیash0191 تهیه شده است. قوانین بسیار ساده هستند: از یک جت به بیرون بپرید و سقوط آزاد انجام دهید. در این میان مسیر شما پر از مانع خواهد بود و نباید هم بمیرید. آیا شما هم می توانید چنین حرکاتی را انجام دهید؟ تمامی این بدل کاری ها در نمای اول شخص صورت گرفته اند که هیجان را دو چندان می کند.

Grand Theft Auto V برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و Xbox One منتشر شده است. نسخه PC در تاریخ 17 ژانویه (مصادف با 7 بهمن) منتشر خواهد شد.

پورت های نسل هشتمی تغییرات چشم گیری را در زمینه گرافیکی ارائه کرده اند به عنوان مثال ترسیم اجسام در فواصل مختلف (draw distance) به همراه بافت ها از کیفیت بسیار مناسبت تری برخوردار هستند و در کنار این موارد، خیابانها شلوغ تر بوده و رزولوشن بازی نیز بالاتر می باشد. همچنین تمامی محتویاتی که تا کنون برای Grand Theft Auto Online عرضه شده است مانند مشاغل، اسلحه، خودرو و غیره در همان ابتدا برای نسخه های PC, PS4 یا Xbox One در دسترس است.

[jwplayer mediaid=”196591″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید