پاسخ Phil Spencer به انحصاری بودن Street Fighter 5 برای PS4

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۷

دیروز به صورت قطعی تایید شد که Street Fighter V در میان کنسول ها، فقط و فقط انحصاری PS4 می باشد و دیگر کنسول ها مانند Wii U یا Xbox این عنوان را دریافت نخواهند کرد. البته  در کنار این نسخه کنسولی، نسخه PC هم در دست ساخت است. در این جور مواقع واکنش شرکت های رقیب به چنین مسائلی جالب است. توضیحات آقای Phil Spencer در رابطه با این عنوان انحصاری را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

آقای Spencer اعلام کرده اند که مایکروسافت نمی تواند در تمامی معاملات تجاری موفق شود و آنها ترجیح می دهند که بر روی سری Killer Instinct سرمایه گذاری کنند. ایشان گفته اند:

معاملات تجاری رخ می دهند و ما همه آنها را انجام نمی دهیم. زمانی که ما یک بازی ساخته شده توسط استدیوهای داخلی خود داریم، ترجیح می دهم که بر روی آن سرمایه گذاری صورت گیرد.

آقای Spencer در ادامه یادآور شده اند که شرکت مایکروسافت، هر از چندگاهی، یک سری قرارداد برای بازی های انحصاری خواهد بست مانند بازی های Dead Rising 3 و Rise of the Tomb Raider. ایشان گفته اند:

ترکیبی از معاملات برای انجام وجود دارد اما اینکه کدام IP را هواداران Xbox بیشتر دوست دارند و بایستی ما به آن اهمیت دهیم مهم می باشد.

تریلر گیم پلی بازی Street Fighter V را می توانید از اینجا تماشاکنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید