سایت بازی تراتئون بروز رسانی شد+تصویر

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۶

مدت ها بود که از آخرین اثر استودیو بازی سازی رسانا افزار شریف یعنی تراتئون که دنباله و شاید نسخه سوم بازی عصر پهلوانان محسوب می شود خبری نبود گویا  سازندگان به مشکلی برخورده بودند. اما بتازگی سایت این بازی بروز رسانی شده و چند تصویر و یک خبر از بازی منتشرش ده است. خبری که بیان می کند نسخه نهایی تراتئون آماده شده و بزودی می توان شاهد انتشار این بازی ایرانی باشیم.

تراتئون یک بازی اکشن- نقش محور (Action-RPG) است که با الهام از اساطیر ایران زمین ساخته شده است. تراتئون که به طور دقیق تر در اوستا بصورت «ثره اته اونه » آمده است، همان فریدون و به معنای دارنده سه نیرو است. این نام بدین دلیل برای این بازی انتخاب شده است که در آن سه شخصیت متفاوت به عنوان کاراکترهای اصلی قابل بازی هستند: مهرداد جنگجو(Fighter)، ادار مغ (Mage) و آتار هنرمند (Bard). هر کدام از این سه شخصیت مسیری متفاوت از یک داستان را طی می کنند و فقط با طی همه مسیرها و بازی کردن با همه کاراکترها رازهای داستان آشکار می شوند.
این بازی به صورت اپیزودیک عرضه می شود که در قسمت اول مهرداد شخصیت اصلی می باشد؛ داستان بازی ادامه بازی عصر پهلوانان است که محوریت آن دروغ و استحاله شخصیتی است.

مهرداد

پوستر بازی تراتئون

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید