اولین تصاویر از بازی The Banner Saga 2 منتشر شد

۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۲

بازی The Banner Saga سال گذشته بود که معرفی شد و برای بازیکنان و منتقدین، با روایت داستانی خوب خود، بسیار جذاب جلوه کرد. به تازگی در جشنواره The Game Awards 2014 نیز ما شاهد معرفی دومین قسمت از این بازی بودیم و تریلر آن را هم برای شما قرار دادیم. امروز اولین تصاویر از The Banner Saga 2 منتشر شده است که می توانید آنها را در ادامه مطلب تماشا کنید.

اگر تریلر معرفی را در TGA 2014 تماشا نکرده اید، می توانید از این قسمت اقدام کنید. در آخر مطلب هم شما شاهد تصاویر زیبایی هستید که به The Banner Saga 2 تعلق دارند.

The Banner Saga 2 یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی می باشد که با مضمون وایکینگ ها ساخته شده است. نسخه قبلی این عنوان، با یک بخش تک نفره منتشر شد و بخش چند نفره آن هم، به صورت یک عنوان رایگان (free-to-play) مجزا، در دسترس همگان قرار گرفت. در حال حاضر هنوز هیچ گونه پلتفرمی برای The Banner Saga 2 معرفی نشده است اما می توان اطمینان خاطر داشت که PC، یکی از پلتفرمهای قطعی آن است.

دنیای این بازی تقریبا حالت آخرالزمان به خود گرفته است و ما شاهد بازگشت شخصیت های آشنایی همچون Hakon هستیم. جزئیات دقیق تر از داستان و یا تاریخ انتشار هنوز در دسترس نیست.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید