Troy Baker نقش برادر بزرگ تر Drake در بازی Uncharted 4 را ایفا می کند

۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۷

دیشب در هنگام برگزاری مراسم PlayStation Experience اولین نمایش از گیم پلی سری جدید بازی Uncharted یعنی Uncharted 4 به نمایش گذاشته شد. در اواخر تریلر شخصیت جدیدی نشان داده شد که به نظر می رسد برادر بزرگ تر نیتن دریک باشد. به همین دلیل آقای Troy Baker اعلام کرد که نقش این شخصیت بر عهده خودش می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Troy Baker تا به حال در بازی هایی همچون The Last of Us, Bioshock Infinite، COD: AW و … ایفای نقش کرده است. پس از تریلر فوق العاده Uncharted 4 در رویداد PlayStation Experience آقای Troy Baker در صفحه ی توییتر خود اعلام کرد که صداگذاری برادر نیتن که در آخر نمایش نشان داده شد، بر عهده ایشان می باشد.

با توجه به این خبر، دو تن از برترین صداگذاران صنعت بازی های رایانه ای در بازی Uncharted 4 نقش آفرینی می کنند. نقش نیتن دریک مثل همیشه بر عهده ی Nolan North می باشد و Troy Baker هم نقش برادر نیتن را اجرا می کند. قبل از این بازی هم این دو صداگذار در بازی The Last of Us هم بازی بودند که در آن جا صدای جول بر عهده Troy Baker و صدای دیوید بر عهده ی Nolan North بود.

شما می توانید از اینجا نمایش فوق العاده از گیم پلی Uncharted 4 را با کیفیت های مختلف مشاهده و دانلود کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید