بازی رایانه‌ای “توپ های تنبل” مقام نخست را کسب کرد

۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۷

بازی رایانه ای “توپ های تنبل” مقام نخست بخش بازی و سرگرمی مسابقات ایران موبی کد 2014+ را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، “سعید کاملی” گفت: این بازی در بخش بازی و سرگرمی مسابقات ایران موبی کد 2014+ شرکت کرد و توانست مقام نخست را کسب کند.
مدیر تولید بازی رایانه‌ای”توپ‌های تنبل” به ویژگی بازی اشاره کرد و افزود: جذایت و نوآوری در بازی سبب شد تا مورد توجه هیات داوران قرار گیرد.
وی ادامه داد: “توپ های تنبل” حاصل تلاش یک گروه 10 نفره از دانشجویان جوان ایرانی است که برای طراحی و تولید آن یک سال و نیم وقت گذاشته اند.
بازی رایانه‌ای “توپ های تنبل” سال 1393 با مدیریت سعید کاملی در سبک ساده ساخته شده و دارای 80 مرحله است که در سه محیط مزرعه، بیابان و ساحل انجام می شود. بازیکن در این بازی سعی می‌کند در هر مرحله بالاترین امتیاز را کسب و در آن مرحله بین همه، رکورد دار باشد.
شخصیت‌های اصلی بازی توپ های تنبل را گاو، گوسفند، خروس، مرغ و جوجه شکل می دهند که مثل توپ، گرد شده اند.
بازیکن در این بازی می تواند با نشانه گیری بر روی زمین و شلیک یک توپ جنگی، توپ ها را پخش کند و به غذاها برساند. البته باید مراقب تله، چاله آب و سایر موانع و حیوانات خطرناک باشد، سلاح های کمکی مانند نارنجک، مین، تفنگ نشانه گیری و … نیز وجود دارد.
مسابقات ایران ¬موبی ¬کد 2014 با هدف توسعه برنامه‌های کاربردی فارسی در اسفند ماه سال 1392 برگزار شد. استقبال و پشتیبانی گسترده برنامه‌نویسان، ایده‌پردازن و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی از این مسابقات، نشان‌دهنده لزوم ایجاد بستری جهت ارائه و معرفی نیازهای جامعه و جهت دادن برنامه‌نویسان و سازمان‌ها برای تولید برنامه‌های کاربردی مناسب است. جهت تداوم این بستر، دومین دوره این مسابقات با عنوان ایران ¬موبی ¬کد 2014 + در آذرماه 1393 و با شعار” ابزار هوشمند در خدمت اقتصاد و فرهنگ” در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید