گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Total War Battles: Kingdom معرفی شد

۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۸

به تازگی استودیو مستقر در لندن یعنی استودیو Creative Assembly عنوان بعدی سری Total War را تحت عنوان Total War Battles: Kingdom معرفی کرد. عنوان Total War Battles: Kingdom یک عنوان free-to-play است و سبکی استراتژی دارد. با توجه به گفته ی ناشر این عنوان یعنی شرکت سگا، این بازی بزودی برای دستگاه های تلفن همراه و کامپیوتر های خانگی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که داستان عنوان Total War Battles: Kingdom در قرن 10 زمانی که انگلستان دارای ترکیبی از قلمرو سازی و جنگ های تاکتیکی بوده است، اتفاق می افتد.

در نهایت بازیکنان در بخش چند نفره ی عنوان Total War Battles: Kingdom قادر خواهند بود بر سر تاج و تخت با یکدیگر به مبارزه بپردازند. در این بازی فریب، جاسوسی و خیانت برعلیه دوستان به صورت آشکار وجود دارد. طبق گفته ی سازنده ی این بازی آموخته های تیم توسعه برای ساخت عنوان Total War Battles: Kingdom از عنوان Total War Battles: Shogun و نسخه ی spinoff این عنوان که در سال 2012 عرضه شد، بوده است.

با این اوصاف می توان گفت که تیم سازنده قصد دارد تحولاتی را در سری بازی های Total War ایجاد کند و علاقه مندان به سری بازی های Total War را بیش از پیش جذب این عنوان کند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید