دانلود مراسم افتتاحیه جشنواره BlizzCon 2014

۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۰

در جشنواره BlizzCon 2014 امسال، Blizzard Entertainment با دست پر آمد و شاهد نمایش دلچسبی از این شرکت کهنه کار بودیم. اگر شما افتتاحیه این مراسم را از دست داده اید مشکلی نیست. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا آن را تماشا و یا دانلود کنید.

همه چیز با معرفی آخرین قسمت از سه گانه StarCraft 2 معرفی شد. وقایع داستانی بازی StarCraft 2: Legacy of the Void پیرامون نژاد Protoss با حضور Artanis و Zeratul است که سعی در ایجاد اتحاد بین همنوعان خود دارند تا اینکه به نبرد علیه نیروهای Xel’Naga بپردازند.Legacy of the Void علاوه بر یک بخش داستانی تک نفره جدید، عناصر رقابتی تازه ای را برای بخش چندنفره نیز به ارمغان می آورد.  بازی StarCraft 2: Legacy of the Void تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. یا در سال ۲۰۱۵ خواهد آمد یا اوایل ۲۰۱۶. جزئیات تکمیلی را می توانید در این خبر مشاهده کنید.

بعد از آن نوبت به معرفی Overwatch رسید؛ اولین IP جدید Blizzard پس از ۱۷ سال. این بازی بر اساس انتخاب قهرمان های مختلف بنا شده و از سبک شوتر اول شخص، که همگی بسیار خلاقانه و جالب طراحی شده اند بهره می برد. جزئیات تکمیلی را می توانید در این خبر مشاهده کنید.

با تماشای ویدئو زیر دقیقا متوجه خواهید شد اوضاع از چه قرار بوده است.

[jwplayer mediaid=”191911″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید