BlizzCon 2014: بازی StarCraft 2: Legacy of the Void معرفی شد

۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵

شرکت Blizzard Entertainment سرانجام در جشنواره BlizzCon 2014 اقدام به معرفی آخرین قسمت از سه گانه StarCraft 2، تحت عنوان Legacy of the Void کرد. این بسته کاملا مستقل است و نیازی نیست که شما هیچ یک از نسخه های قبلی StarCraft 2 را تهیه کرده باشید. برای اطلاعات بیشتر و تماشای تریلر معرفی با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

وقایع داستانی بازی StarCraft 2: Legacy of the Void پیرامون نژاد Protoss با حضور Artanis و Zeratul است که سعی در ایجاد اتحاد بین همنوعان خود دارند تا اینکه به نبرد علیه نیروهای Xel’Naga بپردازند.

Legacy of the Void علاوه بر یک بخش داستانی تک نفره جدید، عناصر رقابتی تازه ای را برای بخش چندنفره نیز به ارمغان می آورد. مهمترین آنها دو حالت به نام های Archon Mode و Allied Commanders می باشد که از گیم پلی co-op بهره می برد.

در Archon Mode که یک بخش رقابتی چند نفره است، بازیکنان به صورت مشترک کنترل یک پایگاه و واحدهای موجود در آن را بر عهده می گیرند و به سراغ دشمنی می روند که از همین ترکیب استفاده می کند. حال بازیکنان باید بر روی موارد ریز و درشت مختلفی تمرکز داشته باشند و از نقاط قوت خود علیه طرف مقابل استفاده کنند.

در Allied Commanders که باز هم از گیم پلی co-op بهره می برد، بازیکنان دارای ماموریت خواهند بود. بازیکنان در این بخش از میان فرماندهان مشهور سری StarCraft، یک نفر را انتخاب می کنند که در این میان هر یک از آنها، مزایای و قدرت های خاص خود را ارائه می کنند. پس از انتخاب فرمانده، بازیکنان با همکاری یکدیگر بخش های مختلفی را پشت سر خواهند گذاشت تا اینکه level فرمانده آنها افزایش یابد.

آقای Mike Morhaime به عنوان مدیر عامل شرکت Blizzard Entertainment در بیانیه خود پیرامون این بازی می گویند:

Legacy of the Void تجربه اصلی StarCraft 2 را به ارمغان می آورد. بخش تک نفره جدید داستان بزرگ این بازی را تمام می کند و حالت های جدید، روش های مختلفی را برای تجربه StarCraft 2 ایجاد می کنند. علاوه بر این مسئله، وجود واحد های جدید غنای استراتژیک این بازی را بیشتر خواهد کرد.

بازی StarCraft 2: Legacy of the Void تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. یا در سال 2015 خواهد آمد یا اوایل 2016.

[jwplayer mediaid=”191841″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید