اطلاعات جدیدی از Metal Gear Solid V : The Phantom Pain منتشر شد : اسنیک و Diamond Dog + تریلر

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۳

حتما به خاطر دارید که هیدو کوجیما، چندی پیش در جریان نمایش Metal Gear Solid V : The Phantom Pain در TGS 2014 از یک شخصیت جدید در این بازی رونمایی کرد که البته نسبت به تمامی شخصیت ها متفاوت بود زیرا آن یک گرگ بود. حال اطلاعات جدیدی از این گرگ و چگونگی حضور او در بازی منتشر شده است که نشان از شخصیت شگفت انگیز این موجود دارد.

این گرگ Diamond Dog نام دارد که به اختصار DD نیز نامیده می شود. DD یک همکار اختیاری برای اسنیک خواهد بود یعنی او درست همانند شخصیت Quiet است و ممکن است اصلا اسنیک در بازی با او برخورد نکند. اگر شما بتوانید در طول بازی این گرگ را که البته در ابتدا یک توله است بیابید، Ocelot آن را آموزش می دهد و پس از مدتی او برای کمک رسانی به اسنیک در طول ماموریت ها، آماده می شود. صحنه های واقعی که از آموزش این گرگ در بازی خواهید دید، شما را شگفت زده خواهند کرد و نشان می دهد که کوجیما چه قدر بر روی آموزش حیوانات یتیم تحقیق کرده است. البته این اولین بار نیست که شاهد حضور یک جانور دست آموز در بازی ها می باشیم. سال گذشته، Call of Duty : Ghosts نیز از این موضوع استفاده کرده بود و شخصیت Riley را به وجود آورده بود که در نابود کردن دشمنان و یافتن مواد منفجره کمک رسانی می کرد. DD دقیقا همانند اسنیک است یعنی اینکه او نیز قابلیت پیشرفت های بیو مکانیکی دارد و می تواند خیلی بالاتر از یک حیوان دست آموز باشد. وی می تواند حملات خود را با اسنیک هماهنگ  و یک پایگاه را نابود کند.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC نیز همزمان با  انتشار نسخه های کنسولی، بر روی استیم عرضه می شود.

تریلر معرفی DD با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید