تصاویر جدیدی از بازی Final Fantasy XV منتشر شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۳

اگر از طرفداران بازی های ژاپنی و از همه مهمتر بازی های RPG ژاپنی (JRPG) باشید، می دانید که مراسم Tokyo Game Show 2014 یا به اختصار TGS 2014 در جریان است. در این مراسم، شرکت های زیادی مانند Square Enix یا Sega یا سونی، بازی های خود را در این سبک یعنی JRPG معرفی می کنند. امروز تریلری از یکی از بازی های در این سبک Square Enix، در TGS 2014 به نمایش در آمد. حال همین شرکت، تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرده است. برای مشاهده این تصاویر و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این تصاویر مربوط به بازی Final Fantasy XV می باشند که ساعاتی پیش، تریلری از آن منتشر شد. حال این تصاویر، چهار دوست ما را نشان می دهد که سوار بر ماشین خود هستند، یا با موجودات پلید می جنگند، یا برای خود خوش گذرانی می کنند.

تصاویر منتشر شده:

این عنوان در E3 2013 به طور رسمی برای پلتفرم های نسل هشتم یعنی Xbox One و PS4 تائید شد ولی تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است. امیدواریم در طی این مراسم تاریخ انتشار بازی هم به صورت رسمی اعلام شود. همچنین باید بدانید اگر بازی Final Fantasy Type-0 HD را خریداری کنید، می توانید به دمو Final Fantasy XV دسترسی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید